Workshop pro hobby švadlenky

Vydělávejte si tím, co vás baví

Milujete šití?

Čas za šicím strojem je pro vás relax čas, který vás prostě baví?

Víte, že by o vaše výrobky byl zájem, ale trochu se děsíte toho, nabízet je dál. 

Nejste si jistá, jestli je to“ dost dobré“ a nebo naopak, zda dokážete uspokojit poptávku, aniž byste se z toho zbláznila…

Ráda byste si svým koníčkem trochu přivydělala, ale nevíte, jak uchopit svou nabídku, kde o sobě dávat vědět, kdo by si to od vás vlastně kupoval?

Představte si, že spolu tohle všechno vyřešíme během jednoho večera. 

Termín workshopu zdarma

úterý 19. března 2024 v 18:00

Záznam budete mít k dispozici do konce března

Přeskládáme systém

 • Hromádky látek nasyslené pod postelí se, jako by mávnutím kouzelného proutku, promění v úsměvy spokojených zákazníků a cinkání korunek do vaší pokladničky.
 • V očích vám zajiškří a už objednáváte ten dlouho vytoužený nový vzor, který jste si tak dlouho odpírala, protože „už by to bylo prostě moc, stejně se vám to jen kupí“.
 • S radostí otevíráte pošťákovi a nemůžete se dočkat, až ty barevné štůčky látek nafotíte a ukážete své komunitě… aby mohli okamžitě objednávat.

Vypadá to moc snově?

Jenže ono to je vážně možné. Dát do toho vašeho tvořilkovství trochu řádu a přesto v něm nechat tu šťávu a spontálnost.

Uděláme to takhle:

 • Uděláte si přehled v tom co máte doma a jak z toho můžete vytvořit nabídku, kterou budete řídit vy a ne vaši zákazníci - což vám dá mnohem větší svobodu.
 • Povíme si, jak zatočit se strachy, které vám brání to, co vyrobíte, nabídnout světu.
 • No a nakonec si řekneme, jak můžete úspěšně prodávat i bez eshopu přesně v takovém množství, jaké je vám pohodlné.

Pro koho tento workshop

 • Pro všechny tvůrkyně i tvořilky
  Které milují šití a tvoření svých výrobků. A rády by to uchopily tak, aby jim to dávalo časovou flexibilitu, zachovalo radost a přinášelo peníze do rodinného rozpočtu.
 • Pro ženy, které nemají zatím ambice tvořit svou značku
  Vytvářet eshopy a prodávat ve velkém, ale přesto by chtěly své produkty úspěšně nabízet.
 • Pro kreativní duše
  Které svou tvorbu milují a zatím ji nechtějí na nikoho předelagovávat. Nebo alespoň ne zcela.
 • Pro ty, které chápou
  Že nepotřebují jít stylem pokus - omyl, ale že svou, třeba i domácí tvorbu, mohou brát smysluplně a systematicky.

Jmenuji se

Rehana

a budu vás workshopem provázet.

Jsem podnikatelka s jedenáctiletou praxí s vedením textilní firmy.

Mentorka módních tvůrců, která už, po cestě k úspěšné módní značce, dovedla víc než 30 krásných projektů.

Sama jsem, před lety, vytvořila módní značku Angel Wings, jejíž produkty se dnes, po tisících, prodávají po celém světě.

Textilní výroba je má vášeň. Prošla jsem si všemi procesy. Od vytváření produktu, přes plánování, vedení dílny, marketing a obchod, včetně expanze do 36 zemí světa.

Proto jsem teď tady. Předávám vám veškeré své know how. Přehledně, jasně, přesto tak, abyste si své podnikání nastavili, v souladu se svými životními hodnotami.

Jsem průvodkyní, rádkyní a mentorkou, na cestě ke svobodnému a úspěšnému podnikání.

Co říkají účastnice workshopů a moje klientky:

Dobrý večer, milá Rehano, moc Vám děkuji za včerejší workshop, děkuji za velmi přínosné informace. Skutečně jste mě obohatila o možný postup, jak mohu dále tvořit. Děkuji Vám za možnost ptát se i za vaše odpovědi a přeji Vám, ať se vše dobře daří:-). Vaše vystoupení na včerejším workshopu bylo úžasné
Olga
Spolupráci s Rehanou mohu jednoznačně doporučit. 1. Nebude se vám snažit zavděčit a mazat vám med kolem pusy, hezky vám řekne věci tak, jak jsou. A to je jednak potřebné a jednak se to už tolik nevidí 🙂 2. Pomůže vám najít jiný směr, vydestiluje s vámi to hlavní, čemu v rámci projektu dávat pozornost. 3. Dodá vám odvahu to nevzdávat. Ze svých vlastních zkušeností ví, jak funguje textilní byznys, takže s vámi dokáže řešit různé oblasti celého řetězce zvané podnikání.
Veronika
Rehanu jsem potkala „náhodou“ pokud na náhody věříte. Nikdy mě nenapadlo si najít koučku. Podnikám 13 let, a jak už to bývá, přišlo vyhoření a nechuť jít dál. V tu chvíli jsem na IG našla Rehanu a její příběh mě zaujal. Tak jsem hned napsala email a už to jelo. Byla to jízda, podnikání mě začalo zase bavit a nyní otvírám nové eshopy, mám luxusní Snovou kolekci polštářů, která je nádherná a moje práce mě baví a hlavně baví mě se potkávat s úžasnými lidmi. Spolupráce s mentory je tou nejlepší investicí do mého podnikání a hlavně do mého života a rozvoje. Děkuji Rehaně, že se vydala touto nádhernou cestou a pomáhá nám objevovat úžasné možnosti v podnikání. Rehano děkuji.
Marcela
Spolupráca s Rehanou je profesionalita, láskavosť a ľudskosť v jednom. Jej profesionálne rady vám zjednodušia a uľahčia život. Tam, kde vy vidíte zásek, ona povie: ,,udelej to takhle" a bum, pecka, máte voľné ruky a idete ďalej. Môžte rozvíjať ďalšie veci - iné stránky podnikania 😉 Mať Rehanu v podnikaní po svojom boku, je proste výhra. Ďakujem Rehana 😘
Slávka

Reference jsou ověřené (e-mailem nebo zprávou ze sociálních chatů a fakturačním systémem) a pocházejí od mých zákazníků, nebo reálných lidí, kteří workshopem už v minulosti  prošli.