Zvu vás na můj další

online workshop

MARKETING

pro módní tvůrce

Máte svoje produkty, vlastní značku oblečení nebo třeba jen, zatím, prodáváte svým kamarádkám a ráda byste je nabídla i širšímu poli zákaznic či zákazníků?

Vím, jaké procesy jsou, obzvláště v začátcích podnikání, spojené s tím, když vyjdeme s kůží na trh. Nebo když se prodeje zastaví a vy nevíte, co udělat, aby se to změnilo.

Sama jsem to, ve svém podnikání, zažívala mnohokrát. A přesto jsem prodala více než 60 000 svých výrobků do 36 zemí světa.

A přesně proto pro vás mám tento workshop. Ukážu vám možnosti. Řeknu, jak je používat v praxi. A vy si pak vyberete tu svou.

 • Máte svůj produkt a nedaří se vám jej prodávat tak, jak byste si představovala?
 • Marketingové strategie vás tak trochu děsí a nevíte, jak si vybrat tu správnou právě pro vás?
 • Přemýšlíte, jak oslovit své zákaznice či zákazníky a jak s nimi komunikovat?
 • Chcete znát specifika prodeje fyzických produktů?
 • Nejste si úplně jistá v tom, jak přistupovat k firemním sociálním sítím, co na ně patří a jestli je nutné, přijít kvůli tomu o své soukromí jen proto, aby lidi bavilo vás sledovat?
 • Máte s propagací spojené strachy, obavy a nejistoty?
 • Přemýšlíte, jak propojit online, webové stránky, sítě, markety a všechno, co s podnikáním souvisí a nezbláznit se z toho?

Termín workshopu

Středa 15. března 2023 v 19:00

Cena workshopu je 690 Kč

Získejte hromadu informací, které se jinde nedozvíte. Za méně než desetinu ceny mé jednorázové konzultace.

Všem zaregistrovaným pošlu po vysílání záznam, který budete mít k dispozici po 30 dnů

Strávíme spolu minimálně 2  hodiny, tak si připravte šálek dobrého čaje a chuť jít do akce.

Naživo je zážitek vždycky nejlepší. Budete se moct ptát na cokoli, co vás zajímá. Ale pokud to nestihnete, nezoufejte. Všem zaregistrovaným pošlu záznam, který budete mít k dispozici následujících 30 dní.

Co vás na workshopu čeká?

Nejdřív zjistíme, jak jste na tom teď

Uděláme si takový malý audit. 

 • Ujasníte si, co máte za produkt a komu jej nabízíte
  Dost často se mi totiž stává, že se, v náporu všech povinností, přestaneme zaměřovat na původní záměr. Trošku se roztříštíme a snažíme se cílit na lidi, kteří ale nejsou ti, co od nás, nakonec, nakoupí. Věřím tedy, že tenhle pohled pomůže nejen těm z vás, které začínáte, ale i těm, které už své značky a produkty mají.
 • Zviditelníme si, kdo je váš zákazník
  Já vím, že tohle už je profláknuté. Nejde mi o to strávit půl workshopu kreslením si ideálního zákazníka. Vím však ale, že pokud si jej neujasníme, jen těžko se posuneme dál. Nebojte, mám na to velmi jednoduchou techniku. Věřím, že si, díky ní, budete se svými klienty rozumět lépe, než kdy před tím.
 • Zaměříme se na otázku, jak vlastně chcete své produkty prodávat
  Těch možností je, u fyzických produktů, několik. Je třeba si je popsat a ujasnit si, jaký je ten vhodný právě pro vás. Z něj totiž vychází všechno ostatní.
 • Zohledníme vaše možnosti
  Já vím, že některé z vás jsou maminky na mateřské. Nebo samoživitelky. Některé ke svému podnikání chodíte ještě do práce. Každá máme své časové, energetické, fyzické i psychické možnosti a je potřeba na ně, při vašem podnikání, brát zřetel.
 • Ukážu vám různé způsoby propagace vašich výrobků
  Vyberete si z nich ten svůj. Ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Ten, který budete schopna dlouhodobě používat a ukazovat váš produkt těm, kteří jej skutečně potřebují a rádi si jej koupí.
 • Projdeme si téma produktových fotografií
  Protože já věřím, že v dnešním, online světě, hrají jednoznačně veledůležitou roli. Řeknu vám, jaké druhy existují a jak si můžete vybrat ten, který perfektně zapasuje to vaší představy.
 • Provedu vás webem pro módní tvůrce
  A povím vám, kdy je na čase jej vytvořit, jak by měl vypadat, co všechno obsahovat a na co se, při jeho tvorbě zaměřit.
 • Ukážu vám své prodejní tipy a strategie, které jsem sama používala
  Jako je účast na veletrzích, slevové akce, night shoppingy a moho dalšího.
 • V neposlední řadě se zaměříme na reklamu
  Protože je skvělý pomocník, který vás nemusí nutně stát tisíce. Jen je třeba vědět, co od ní chcete a k čemu ji potřebujete.

Za dvě hodinky získáte spoustu informací

Já sama jsem se to co vím, získávala skoro čtrnáct let. A stále se učím.  Mohu vás ale, v praktických příkladech, provést celým procesem tak, abyste mohly začít a věděly, co vás čeká.

Ihned po registraci na workshop vám přijde krátký dotazník. Takový, jaký posílám svým klientkám před začátekm jakékoli spolupráce nebo konzultace. Doporučuji vám si jej vypracovat. Budete mít ujasněné své téma a na workshopu se pak budete snadněji orientovat. Mně ho posílat nemusíte (ale můžete, pokud budete chtít). Je vytvořený především pro vás samotné.

Těsně před webinářem vám ještě pošlu do vaší emailové schránky pracovní listy. Můžete si je vytisknout a nebo je vyplňovat přímo ve vašem počítači. 

Fungovat však bude dobře i tužka a papír. V každém případě vás chci inspirovat k tomu, abyste nebyla jen posluchačkou, ale přemýšlela právě nad vaším podnikáním a aktivně jím na workshopu procházela.

I kdybyste se rozhodla, že ještě není čas to všechno uvést v praxi, budete mít uděláno spoustu důležitých kroků. 

Zažijete si, jaké to je, to celé realizovat.

Prožitek je víc, než tisíc slov.

Připravte si otázky

Na konci workshopu vám dám možnost se ptát. Ať už své dotazy napíšete, nebo se přidáte živě do vysílání. Moc ráda vám věnuji svůj čas a odpovím vám na cokoli, co vás bude zajímat. Využijte toho. Budu tam pro vás.

Díky tomuto workshpu

 • Už nebudete muset tápat
  Budete přesně vědět, jaké máte možnosti a vyberete si tu správnou pro vás a vaše zákazníky.
 • Ušetříte dobrovské množství peněz
  za začátečnické chyby.
 • Zjistíte, co vlastně chcete
  a co je realizovatelné.
 • Ujasníte si, čím začít
  a jak hned na začátku nepřecenit své síly.
 • Dozvíte se spoustu cenných rad
  které se nikde nedočtete. Uslyšíte zkušenosti ze skutečného světa ze zákulisí módní tvorby a propagace vlastních produktů.

Získáte know how, které je možné získat jen v osobních konzultacích, které stojí desetitisíce korun.

Jmenuji se

Rehana

a budu vás workshopem provázet.

Jsem podnikatelka s jedenáctiletou praxí s vedením textilní firmy.

Mentorka módních tvůrců, která už, po cestě k úspěšné módní značce, dovedla víc než 30 krásných projektů.

Sama jsem, před lety, vytvořila módní značku Angel Wings, jejíž produkty se dnes, po tisících, prodávají po celém světě.

Textilní výroba je má vášeň. Prošla jsem si všemi procesy. Od vytváření produktu, přes plánování, vedení dílny, marketing a obchod, včetně expanze do 36 zemí světa.

Proto jsem teď tady. Předávám vám veškeré své know how. Přehledně, jasně, přesto tak, abyste si své podnikání nastavili, v souladu se svými životními hodnotami.

Jsem průvodkyní, rádkyní a mentorkou, na cestě ke svobodnému a úspěšnému podnikání.

Co říkají lidé na spolupráci se mnou?

Spolupráci s Rehanou mohu jednoznačně doporučit. 1. Nebude se vám snažit zavděčit a mazat vám med kolem pusy, hezky vám řekne věci tak, jak jsou. A to je jednak potřebné a jednak se to už tolik nevidí 🙂 2. Pomůže vám najít jiný směr, vydestiluje s vámi to hlavní, čemu v rámci projektu dávat pozornost. 3. Dodá vám odvahu to nevzdávat. Ze svých vlastních zkušeností ví, jak funguje textilní byznys, takže s vámi dokáže řešit různé oblasti celého řetězce zvané podnikání.
Veronika
Dobrý večer, milá Rehano, moc Vám děkuji za včerejší workshop, děkuji za velmi přínosné informace. Skutečně jste mě obohatila o možný postup, jak mohu dále tvořit. Děkuji Vám za možnost ptát se i za vaše odpovědi a přeji Vám, ať se vše dobře daří:-). Vaše vystoupení na včerejším workshopu bylo úžasné
Olga
Rehanu jsem potkala „náhodou“ pokud na náhody věříte. Nikdy mě nenapadlo si najít koučku. Podnikám 13 let, a jak už to bývá, přišlo vyhoření a nechuť jít dál. V tu chvíli jsem na IG našla Rehanu a její příběh mě zaujal. Tak jsem hned napsala email a už to jelo. Byla to jízda, podnikání mě začalo zase bavit a nyní otvírám nové eshopy, mám luxusní Snovou kolekci polštářů, která je nádherná a moje práce mě baví a hlavně baví mě se potkávat s úžasnými lidmi. Spolupráce s mentory je tou nejlepší investicí do mého podnikání a hlavně do mého života a rozvoje. Děkuji Rehaně, že se vydala touto nádhernou cestou a pomáhá nám objevovat úžasné možnosti v podnikání. Rehano děkuji.
Marcela
Spolupráca s Rehanou je profesionalita, láskavosť a ľudskosť v jednom. Jej profesionálne rady vám zjednodušia a uľahčia život. Tam, kde vy vidíte zásek, ona povie: ,,udelej to takhle" a bum, pecka, máte voľné ruky a idete ďalej. Môžte rozvíjať ďalšie veci - iné stránky podnikania 😉 Mať Rehanu v podnikaní po svojom boku, je proste výhra. Ďakujem Rehana 😘
Slávka

Reference jsou ověřené (e-mailem nebo zprávou ze sociálních chatů a fakturačním systémem) a pocházejí od mých zákazníků, nebo reálných lidí, kteří workshopem už v minulosti  prošli.

Objednávka workshopu

Vyplňte formulář (e-mail, jméno a příjmení, popř. zvolte stát, zvolte platební metodu - lze platit i běžným bankovním převodem) a klikněte na tlačítko Objednat. Po zaplacení vám na váš e-mail přijde odkaz na vysílání a všechny důležité informace.