Zvu vás na naprosto jedinečný a informacemi nabušený

online workshop

Právní minimum 

pro módní tvůrce

s Mgr. Liběnou Šrámkovou

Přidejte se na online workshop, na který jsem si pozvala zkušenou právničku, která má lásku v módě a podporuje české tvůrce.

Propojíme naši vášeň a radost z tvorby s pochopením české legislativy. Liběna vám poví vše, co potřebujete znát v začátcích svého podnikání a odpoví vám na všechny otázky, které na ni budete mít.

Zjistíte, jak mít po právní stránce své podnikání nastaveno tak, aby bylo všechno naprosto v pořádku. To abyste se pak už mohly jen plně věnovat tvorbě.

Workshop se koná: 

v úterý 7. března 2023,  19:00 hod

pro přihlášené bude k dispozici záznam

 • Máte podnikání nebo s ním začínáte a chcete vědět, co všechno si nastavit, zařídit a vyřídit po právní stránce?
 • Chcete vědět, jak si založit živnost, jaké úřady navštívit a kde všude se zaregistrovat?
 • Zajímá vás, jestli se máte stát živnostníkem nebo si zařídit s.r.o?
 • Potřebujete se zorientovat v povinných informacích, které máte uveřejňovat na svém webu? ( Obchodní podmínky, Ochrana osobních údajů, Reklamační protokol? )
 • Máte otázky k novele obchodních podmínek nebo se v nich potřebujete jednoduše zorientovat a vědět, co upravit v těch stávajících?
 • Řešíte, jak ochránit svou značku nebo svůj produkt v rámci duševního vlastnictví?

Termín workshopu

Úterý 7. března 2023 v 19:00

Získejte hromadu informací, které se jinde nedozvíte. Za méně než desetinu ceny mé jednorázové konzultace. A to už vůbec nemluvím o částkách, které zaplatíte, pokud se se svými otázkami obrátíte přímo na právníka či právničku.

Cena workshopu je 690 Kč

Strávíme spolu minimálně 2 hodiny, tak si připravte šálek dobrého čaje, tužku a papír a svoje otázky.

Co vás na workshopu čeká?

Projdeme všechny zákonné povinnosti

Které potřebujete mít na začátku svého podnikání vyřešené.

 • Začneme s tím, že si projdeme jednotlivé kroky
  Když zakládáte svou vlastní módní značku. Jaké úřady máte zařídit, jaké formuláře vyplnit. Na co určitě nezapomenout. To se hodí i pro ty z vás, které to už máte za sebou. Ať víte, že jste na nic nezapomněly.
 • Odpovíme vám na otázky
  Zda je lepší být živnostníkem nebo se vám vyplatí založit si s.r.o. Zjistíte, jaký je mezi nimi rozdíl, jaké mají výhody i nevýhody.
 • Projdeme si informace, které musí být povinně na vašich webových stránkách
  Jaké to vlastně jsou, kde musí být dohledatelné, jak mají vypadat a co všechno musí obsahovat.
 • Projdeme si novelu obchodních podmínek
  Což je věc, kterou jste jistě zaznamenaly a možná se v ní úplně neorientujete nebo k ní máte otázky. Tady se na chvíli zastavíme a Liběna vás provede tímto tématem, které je v posledních dnech velmi živé a aktuální.
 • Zjistíte, jak si můžete ochránit svou značku
  Co pro to máte udělat. Kdy se vám to vyplatí, co ochrana značky vlastně chrání a kolik vás to celé bude stát.
 • Povíme si o ochraně duševního vlastnictví
  Což je otázka, kterou se svými klientkami často řeším. Liběna vám odpoví na otázku, zda je to podstatné řešit, případně kdy. Jak se to dělá a kdy to má celé smysl a kdy ne.

Rozhodně si připravte otázky

Máte jedinečnou příležitost se zeptat na cokoli, co potřebujete vědět. Liběna je zkušená právnička, ale hovoří jazykem, kterém rozumí i lidé, právem nepolíbení. A to se nám, tvůrcům, celkem dost hodí.

První polovinu workshopu se budu ptát já za vás. Ale budu ráda, když v průběhu celého vysílání budete posílat i vaše dotazy. Má to být interaktivní, přínosné a má nás to všechny bavit. Tak se nebojte zapojit.

Na konci workshopu vám dáme možnost se ptát. Ať už své dotazy napíšete, nebo se přidáte živě do vysílání. Moc rády vám věnujeme svůj čas a odpovíme vám na cokoli, co vás bude zajímat. Využijte toho. Budeme tam pro vás.

Diky tomuto workshpu

 • Už nebudete muset tápat
  Budete přesně vědět, jaké kroky vás čekají a jak projít pohodově celou cestou k vaší úspěšné značce oblečení.
 • Získáte odpovědi na otázky
  které byste jinak zdlouhavě hledala nebo si musela najímat právníky.
 • Ušetříte zbytečně vyhozené peníze
  za začátečnické chyby.
 • Ujasníte si, čím začít
  jak postupovat a jak mít všechno naprosto v pořádku hned od začátku.
 • Dozvíte se spoustu cenných rad
  které se nikde nedočtete.

Získáte know how, které je jinak možné získat jen v osobních konzultacích, které stojí desetitisíce korun.

Jmenuji se

Rehana

a budu vás workshopem provázet.

Jsem podnikatelka s jedenáctiletou praxí s vedením textilní firmy.

Mentorka módních tvůrců, která už, po cestě k úspěšné módní značce, dovedla víc než 30 krásných projektů.

Sama jsem, před lety, vytvořila módní značku Angel Wings, jejíž produkty se dnes, po tisících, prodávají po celém světě.

Textilní výroba je má vášeň. Prošla jsem si všemi procesy. Od vytváření produktu, přes plánování, vedení dílny, marketing a obchod, včetně expanze do 36 zemí světa.

Proto jsem teď tady. Předávám vám veškeré své know how. Přehledně, jasně, přesto tak, abyste si své podnikání nastavili, v souladu se svými životními hodnotami.

Jsem průvodkyní, rádkyní a mentorkou, na cestě ke svobodnému a úspěšnému podnikání.

Mým hostem je

Mgr. et Mgr. Liběna Šrámková, LL.M.

Advokátka a zakladatelka kanceláře GPS legal

Liběna je advokátkou od r. 2012 a v rámci své praxe poskytuje komplexní právní poradenství podnikatelům.

Má ráda módu a baví ji podporovat nově vznikající české tvůrce, podporuje koncept slow fashion.

Pro svou lásku ke sportu se Liběna věnuje sportovně-právní problematice a angažuje se ve sportovních organizacích, 5 let působila ve vedení Českého svazu házené, nyní je členkou Etické komise Fotbalové asociace ČR a mezinárodním rozhodcem v házené.

Liběna chápe advokacii jako službu lidem. Za zcela zásadní pro rozvoj podnikání považuje pracovitost a ochotu neustále se vzdělávat.

Jak bude workshop probíhat:

Po registraci na workshop vám do vaší emailové schránky přijde potvrzení o úspěšné registraci a pár důležitých informací. Kdybyste email nemohli najít, koukněte se nejdřív do SPAMu a Hromadných, případně mi napište na info@rehana.cz

Ráno, v den vysílání, a ještě asi tak hodinu před začátkem workshopu vám přijde email s odkazem, kde se bude vysílání konat.

Budete součástí vysílání. To proto, abyste se mohly ptát i naživo a nemuseli ste své dotazy jen ťukat do chatu. Samozřejmě i písemné dotazy jsou fajn, takže zůstaňte v komfortní zóně a zapojte se tak, jak vám to bude pohodlné.

Připravte si tužku a papír. Určitě tam bude spousta informací, které stojí za to si zapisovat.

V každém případě vás ale chci inspirovat k tomu, abyste nebyla jen posluchačkou, ale přemýšlela právě nad vaším podnikáním a aktivně jím na workshopu procházela.

I kdybyste se rozhodla, že ještě není čas to všechno uvést v praxi, budete mít uděláno spoustu důležitých kroků. 

Prožitek je víc, než tisíc slov.

Jak se lidem líbí mé workshopy:

Workshop je úžasný a zajímavý, je našláplý informacemi od A do Z pro lidi, kteří plánují rozjet svoji značku oblečení. Získáte srozumitelný náhled a představu krok za krokem o tom, co vás čeká a co budete řešit. Určitě doporučuji.
Šárka
Dobrý večer, milá Rehano, moc Vám děkuji za včerejší workshop, děkuji za velmi přínosné informace. Skutečně jste mě obohatila o možný postup, jak mohu dále tvořit. Děkuji Vám za možnost ptát se i za vaše odpovědi a přeji Vám, ať se vše dobře daří:-). Vaše vystoupení na včerejším workshopu bylo úžasné
Olga
Spolupráci s Rehanou mohu jednoznačně doporučit. 1. Nebude se vám snažit zavděčit a mazat vám med kolem pusy, hezky vám řekne věci tak, jak jsou. A to je jednak potřebné a jednak se to už tolik nevidí 🙂 2. Pomůže vám najít jiný směr, vydestiluje s vámi to hlavní, čemu v rámci projektu dávat pozornost. 3. Dodá vám odvahu to nevzdávat. Ze svých vlastních zkušeností ví, jak funguje textilní byznys, takže s vámi dokáže řešit různé oblasti celého řetězce zvané podnikání.
Veronika

Reference jsou ověřené (e-mailem nebo zprávou ze sociálních chatů a fakturačním systémem) a pocházejí od mých zákazníků, nebo reálných lidí, kteří workshopem už v minulosti  prošli.

Objednávka

Vyplňte formulář (e-mail, jméno a příjmení, popř. zvolte stát, zvolte platební metodu - lze platit i běžným bankovním převodem) a klikněte na tlačítko Objednat. Po zaplacení vám na váš e-mail přijde odkaz na vysílání a všechny důležité informace.