Zvu vás na naprosto jedinečný a informacemi nabušený

online workshop pro tvůrkyně

s Ekonomkou Lucií Krausovou

Uděljete si přehled ve vašich penězích i vašem podnikání.

Identifikovaná osoba, DPH, Paušální daň. Marže, cenotvorba.

Milion otázek a všechny jsou nesmírně důležité, ale jak se v nich vyznat?

Propojila jsem se s úžasnou ženou, ekonomkou Lucií Krausovou, která, i tato témata, umí vysvětlit lidským jazykem tak, že jim i my, tvůrkyně, snadno porozumíme.

Vědět, kde máme peníze, je v podnikání alfa a omega a je třeba o tom mluvit hned na začátku a pak to stále opakovat. Tak se přidejte, bude to super nabušený workshop plný užitečných informací.

Workshop se koná: 

v pondělí 19. června 2023,  19:00 hod

pro přihlášené bude k dispozici záznam

 • Máte podnikání nebo s ním začínáte a chcete vědět, co všechno si nastavit, zařídit a vyřídit ?
 • Máte otázky ohledně ekonomických témat ve vašem podnikání ?
 • Chcete se dozvědět, jak si správně nastavit cenotvorbu ?
 • Ráda byste se dozvěděla, jak si, hned od začátku, hlídat své peníze a proč je to vlastně důležité?
 • Potěší vás, když se budete moci ptát na všechno, co vás zajímá někoho, kdo umí ekonomická témata vysvětlovat lidskou řečí ?

Termín workshopu

Úterý 19. června 2023 v 19:00

Získejte hromadu informací, které se jinde nedozvíte. Za méně než desetinu ceny mé jednorázové konzultace. A to už vůbec nemluvím o částkách, které zaplatíte, pokud se se svými otázkami obrátíte přímo na ekonomku nebo daňového poradce.

Cena workshopu je 690 Kč

Strávíme spolu přibližně 2 hodiny, tak si připravte šálek dobrého čaje, tužku a papír a svoje otázky.

A pokud nestihnete přijít včas, nevadí, pošlu vám, hned po odvysílání, záznam.

Co vás na workshopu čeká?

Projdeme všechno, co vás zajímá

Ohledně účetnictví, peněz a ekonomických otázek ve vašem podnikání.

Jsou otázky, které se mi neustále opakují.  Nejčastěji přicházejí, když v kurzu nebo s klientkami narazíme na téma "cenotvorba".  Začnou se zajímat:

 • Jak si mají správně nastavit marže
  Aby byly jejich ceny přijatelné pro zákaznice, ale pokryly jim všechno, co v jejich podnikání potřebují poplatit a ještě jim zbylo na další vývoj a také život podle jejich představ.
 • Jak si nastavit ceny pro velkoobchodní spolupráce
  Kdy se jim takový obchod vyplatí a kdy už ne.
 • Jak je to s plátcovstvím DPH
  Protože mnoho dodavatelů i odběratelů jsou plátci a ony neví, co to pro ně znamená

A mimo to přichází na řadu mnoho dalších témat, na která potřebují odpovědi:

 • Kdy se stávají identifikovanou osobou
  protože často nakupují materiál ze zahraničí a také si plánují spustit reklamy na FB.
 • Jaký je rozdíl v paušální dani a paušálními výdaji
  a jak si, vlastně, mají výdaje hlídat a jaké doklady schovávat.
 • Jak si mají hlídat své peníze
  kdy oslovit účetní, kdy založit živnost, jak si všechno plánovat tak, aby se z toho nezbláznily ale také nedostaly do finančního stresu.

Rozhodně si připravte otázky

Máte jedinečnou příležitost se zeptat na cokoli, co potřebujete vědět. Lucie je zkušená ekonomka, ale hovoří jazykem, kterém rozumí i lidé, ekonomikou a finančními tématy nepolíbení. A to se nám, tvůrcům, celkem dost hodí.

První polovinu workshopu se budu ptát já za vás. Ale budu ráda, když v průběhu celého vysílání budete posílat i vaše dotazy. Má to být interaktivní, přínosné a má nás to všechny bavit. Tak se nebojte zapojit.

Na konci workshopu vám dáme možnost se ptát. Ať už své dotazy napíšete, nebo se přidáte živě do vysílání. Moc rády vám věnujeme svůj čas a odpovíme vám na cokoli, co vás bude zajímat. Využijte toho. Budeme tam pro vás.

Jmenuji se

Rehana

a budu vás workshopem provázet.

Jsem podnikatelka s jedenáctiletou praxí s vedením textilní firmy.

Mentorka módních tvůrců, která už, po cestě k úspěšné módní značce, dovedla víc než 30 krásných projektů.

Sama jsem, před lety, vytvořila módní značku Angel Wings, jejíž produkty se dnes, po tisících, prodávají po celém světě.

Textilní výroba je má vášeň. Prošla jsem si všemi procesy. Od vytváření produktu, přes plánování, vedení dílny, marketing a obchod, včetně expanze do 36 zemí světa.

Proto jsem teď tady. Předávám vám veškeré své know how. Přehledně, jasně, přesto tak, abyste si své podnikání nastavili, v souladu se svými životními hodnotami.

Jsem průvodkyní, rádkyní a mentorkou, na cestě ke svobodnému a úspěšnému podnikání.

Mým hostem je

Lucie Krausová

Lektorka a finanční mentorka pro vaše podnikání

Lucie Krausová je ekonomka, účetní, lektorka a konzultantka, která se zabývá mentoringem podnikatelů, finančním plánováním a cenotvorbou. Své klienty učí pracovat s obyčejnými nástroji jako jsou tabulky a běžné aplikace tak, aby si co nejvíce ulehčili svůj podnikatelský život a aby jejich podnikání prosperovalo a bylo dlouhodobě udržitelné.

Jak bude workshop probíhat:

Po registraci na workshop vám do vaší emailové schránky přijde potvrzení o úspěšné registraci a pár důležitých informací. Kdybyste email nemohli najít, koukněte se nejdřív do SPAMu a Hromadných, případně mi napište na info@rehana.cz

Ráno, v den vysílání, a ještě asi tak hodinu před začátkem workshopu vám přijde email s odkazem, kde se bude vysílání konat.

Budete součástí vysílání. To proto, abyste se mohly ptát i v průběhu webináře a my jsme vám mohly interaktivně odpovídat. 

Připravte si tužku a papír. Určitě tam bude spousta informací, které stojí za to si zapisovat.

V každém případě vás ale chci inspirovat k tomu, abyste nebyla jen posluchačkou, ale přemýšlela právě nad vaším podnikáním a aktivně jím na workshopu procházela.

I kdybyste se rozhodla, že ještě není čas to všechno uvést v praxi, budete mít uděláno spoustu důležitých kroků. 

Prožitek je víc, než tisíc slov.

Jak se lidem líbí mé workshopy:

Workshop je úžasný a zajímavý, je našláplý informacemi od A do Z pro lidi, kteří plánují rozjet svoji značku oblečení. Získáte srozumitelný náhled a představu krok za krokem o tom, co vás čeká a co budete řešit. Určitě doporučuji.
Šárka
Dobrý večer, milá Rehano, moc Vám děkuji za včerejší workshop, děkuji za velmi přínosné informace. Skutečně jste mě obohatila o možný postup, jak mohu dále tvořit. Děkuji Vám za možnost ptát se i za vaše odpovědi a přeji Vám, ať se vše dobře daří:-). Vaše vystoupení na včerejším workshopu bylo úžasné
Olga
Spolupráci s Rehanou mohu jednoznačně doporučit. 1. Nebude se vám snažit zavděčit a mazat vám med kolem pusy, hezky vám řekne věci tak, jak jsou. A to je jednak potřebné a jednak se to už tolik nevidí 🙂 2. Pomůže vám najít jiný směr, vydestiluje s vámi to hlavní, čemu v rámci projektu dávat pozornost. 3. Dodá vám odvahu to nevzdávat. Ze svých vlastních zkušeností ví, jak funguje textilní byznys, takže s vámi dokáže řešit různé oblasti celého řetězce zvané podnikání.
Veronika

Reference jsou ověřené (e-mailem nebo zprávou ze sociálních chatů a fakturačním systémem) a pocházejí od mých zákazníků, nebo reálných lidí, kteří workshopem už v minulosti  prošli.

Slevu 200 Kč na registraci můžete získat do nedělní půlnoci s kódem "BUDUTAM"

Objednávka

Vyplňte formulář (e-mail, jméno a příjmení, popř. zvolte stát, zvolte platební metodu - lze platit i běžným bankovním převodem) a klikněte na tlačítko Objednat. Po zaplacení vám na váš e-mail přijde odkaz na vysílání a všechny důležité informace.