Hurá, potkáme se naživo !

Pravděpodobně jste si už všimly, že já se potkávám s mou kamarádkou Terezkou z Vědomý život a Magicky Ženskou Míšou Měřínskou při pravidelných mastermindech.

A nejen s nimi. Máme, díky Stáně z Podnikání z pláže, skupinku asi tak 10ti žen, se kterými, čas od času, odjíždíme na nějaký krásný zámeček, kde strávíme pracovní víkend a po večerech povídáme a užíváme si společnosti.

Ráda bych takovou možnost zprostředkovala i vám. 

Protože vím, jak obrovsky mě ( a každou z nás ) tohle umí posunout. 

Popravdě, právě tato setkání, jsou v našich podnikáních často ta rozhodující. To víme všechny a proto je tak milujeme.

Pojďme se tedy setkat. 

Nejde o večírek nebo pokec. Jde o velmi intenzivní pracovní den. Neočekávejte tedy čas na klábosení ( ten vám dám na konci, třeba na hodinku, pokud budete chtít ).

Jedete tam proto, abyste dostaly odpověď na otázky, které vás v podnikání pálí a odešly vědomím, kam směřujete a jak tam chcete dojít.

Co můžete čekat

Mám za sebou už několik mastermindových setkání a za mě je to jeden z nejefektivnějších způsobů, jak se posunout ve svém podnikání/i životě vpřed. Během pár hodin dostanete obrovské množství tipů a nápadů jak vyřešit to, co vás právě pálí. Skvělé je na tom to, že to budete moct ihned aplikovat do praxe. 

Když mi Rehana poprvé napsala o Mastermindu, věděla jsem, že tam budu, že si čas na to udělám, ať už to bude kdykoliv a kdekoliv. S ní vše tak nějak jinak plyne, dokáže se krásně vcítit, posvítit na věc, kterou řešíte z více úhlů. Stále zůstává plně přítomná a drží bezpečný prostor. Jsem za Mastermind velmi vdečná. Zazněla přesně ta slova, která jsem potřebovala slyšet, abych mohla udělat další kroky ve svém podnikání i v životě. Byly to vlastně takové jednodenní lázně s ženami, které do jedné obdivuji. Třešničkou na dortu bylo neskutečně dobré jídlo
Martina Matějkovámmm real men fashion
Byl to můj první Master Mind. A i když jsem už Rehanu znala z našich konzultací a měla důvěru v její práci, ani zdaleka mě nenapadlo, jaké tohle setkání bude. Z pohledu businessu je Master Mind v mnoha směrech úžasně přínosný, uslyšíte mnoho jiných vhledů, nápadů a možností od stejně naladěných podnikatelek. A z pohledu ženského setkání je to obohacující den pro vaší duši. Jde se de do hloubky, je to velmi léčivé, pečující a prostě potřebné. Rehana je skvělé mentorka a prostor, který pro naše setkání vytvořila, byl bezpečný a podporující. Každé ženě bych takový den doporučila, protože jeho pro vás bude mít nevyčíslitelnou hodnotu. Díky Rehaně za to, že tohle umožňuje.
Iva Bernát Votavováprojekty pro radost

Kde se setkáme

Pozvu vás k sobě domů, do Říčan, na jeden celý den.

Mastermind obsahuje mou celodenní péči, jídlo a pití a veškerý servis, jaký budete ten den potřebovat.

Takže vám stačí přivézt sebe, otevřenou mysl a sešit a tužku, případně telefon, do kterého si budete nahrávat (doporučuji).

Udělejte si tedy čas jednu sobotu cca od 9 - 17 hod, podle toho, kolik nás bude.  ( Kapacita na jeden den je max 5-6 lidí, pokud bude větší zájem přidám ještě jeden termín )

Důležité informace:

  • Kdy:
    Sobota 11. listopadu 2023
  • Čas:
    9.00 - 17.00
  • Místo
    Říčany u Prahy

Veškeré informace - přesná adresa, parkování a podobně dostanete do emailu před termínem konání.

Registrujte se nejpozději do pátku 27 .10. 2023

Akce se bude konat ve skupince  3 - 6 žen (plus já, samozřejmě). S měnším počtem nemá Mastermind takovou sílu a s větší, byste neměly dostatek času každá pro sebe. 
Takže neváhejte, místa jsou omezena.

Harmonogram

9: 00Seznámení a vyslovení záměru, se kterým jste přijely
10:00- 12:30 Mastermind první 3 z vás
12:30- 13:15Oběd
13:15 - 16:00Mastermind další 3 z vás
16:00- 17:00Uvnitřnění, ukotvení a společná meditace na závěr.

Cena je 4900 Kč + 21% DPH

Jste mé klientky, takže jsem cenu dala více než přátelskou. Zarezervujte si však své místo včas.

Kapacita je velmi omezena.

 Těším se na osobní setkání.