Reference

od mých klientek

Eva Bartáková

Je stylistka, žena, která skrze šatník pomáhá léčit lidskou duši.

Její cit pro detail, ladění, vrstvení. Umění vystihnout přednosti každé postavy a pomoci ostatním, najít svoji, třeba už dávno potlačenou sebelásku, to jsou jen střípky toho, co Eva pro svět dělá.

Když mě požádala, abych pomohla její značce Evabell na svět, neváhala jsem ani minutu.

Více se o Evě dozvíte zde

 • Způsob spolupráce:
  Dlouhodobý mentoring. Od nápadu po finální produkt. Výroba, eshop, první zákaznice.
Důvěřovala jsem, že se o mě vesmír a mí strážní andělé na mé nové profesní cestě postarají – a to se také stalo! Poslali mi do života Rehanu, úžasnou, laskavou ženu, koučku, která přesně ví, co je potřeba udělat pro rozjed a správné fungování módní značky. Na každý můj dotaz dokázala odpovědět rychleji než Google, tak jsem jí tajně začala říkat Super Google. Důvod, proč vám to tu teď píšu, je ten, že už se na svět klube má podzimní kolekce a já jsem plná díků a vděčnosti, že jsem to zvládla, přestože si teď procházím těžším životním obdobím. Pod Rehančiným vlídným, ale zato velmi profesionálním vedením jsem se posouvala a stále posouvám kupředu a tím si plním svůj životní sen. Takže Ti tímto, milá Rehano, z celého srdce za všechno děkuji. A jestli teď tento příspěvek čte někdo, kdo touží po tom, vytvořit si svou vlastní módní značku, velmi vám doporučuji dopřát si její vedení. Díky ní se totiž stejně jako já velice posunete. Já osobně bych bez ní byla ztracená a má značka Evabell by spatřila světlo světa o mnoho později, nebo možná vůbec. Z celého srdce vám všem přeji, abyste měli tu odvahu a sílu plnit si své sny a nebáli se o pomoc buď požádat, nebo do pomoci investovat.
Evawww.evabell.cz

Martina Matějková

Nádherná žena, milovnice zvířat, máma, manželka a dnes už i módní tvůrkyně.

Martina mě oslovila s nápadem, vytvářet originální pánskou módu.

Její bundo - mikiny (MIDA) jsou naprosto jedinečné.

Musím říct, že ač byly právě mikiny a bundy mou největší specializací, něco tak propracovaného a originálního jsem dosud ještě nepotkala.

MMM - real men fashion razí novou cestu jednoduchosti, skutečné praktičnosti a neskutečně propracovanch detailů.

Martiny tvorbu najdete zde

 • Způsob spolupráce:
  Dlouhodobý mentoring. Od nápadu po finální produkt. Výroba, eshop, první zákaznice.
Na začátku mentoringu s Rehanou jsem měla produkt. Neměla jsem žadné dodavatele, web, ani sítě. Teď o 3 měsíce později se mi v šicí dílně šije moje první várka pánských mikino-bund, mám web, sítě a dokonce i nedočkavé zákazníky, kteří se nemohou dočkat, až spustím prodej. Naučila jsem se díky Rehaně nespočet nových věcí. Takové informace z praxe, které se mnou sdílela, jsem nikde nenašla. Obrovsky mi pomáhala tím, že mi celou dobu držela vizi a byla připravena mě podržet, podpořit, poradit, naučit. Vůbec nepochybovala. Je to něco nenahraditelného. Rozkouskovala se mnou slona a pak byla po mém boku, dokud jsem ho do sebe nenacpala. Opravdu když se otočím a vidím poslední měsíce, ještě pořád nemůžu vstřebat, že je to pravda. Pokud chcete změnu, ukažte, že to myslíte vážně a běžte do mentoringu s Rehanou. Ať je nás víc. Dejte do svého produktu to, co nikdo jiný nemá, a nabídněte ho těm, kteří po něm prahnou. Díky, Rehani, je to Tvá zásluha, že se zrodily MIDY bez kompromisů, přesně takové, jaké jsem si je vysnila.
Martinawww.3-m.cz

Silvie Fialová

Je žena, s úžasným nápadem, pečlivostí a trpělivostí. Jde si za svý cílem a nechce dělat kompromisy.

Proto je její projekt tak jedinečný. Dává život unikátním kouskům oblečení. Konečně se nebudeme muset svazovat do nepohodlných a zdraví nepřispívajících podprsenek.

Její bezpodprsenkové oblečení BeFairy plní svůj účel dokonale. Komfort, pohodlí, zdraví, krása, vkus a sebevědomí se snoubí v jeden celek.

Podcast o BeFairy a bezpodprsenkovém oblečení si poslechchnete ZDE

 • Způsob spolupráce:
  Dlouhodobý mentoring. Od nápadu po finální produkt. Výroba, eshop, první zákaznice.
Spolupráce s Rehanou je pro mě obrovský dar. S malou duší uvnitř jsem ji zkusila napsat o průvodcovství k vytvoření bezpodprsenkové módy a byla jsem nadšená, když to vyšlo. Každá minuta konzultace je opravdu neocenitelná. Rehana mi předává své know how, ke kterému, pokud máte nápad a nejste z oboru jako já, se jen opravdu těžko dostanete. Díky našim konzultacím jsem zvládla za měsíc to, co nešlo za uplynulé tři roky. Konzultace jsou pro vás ušité na míru, jsou nabité vědomostmi z praxe, efektivní, strukturované, milé, lidské a skvěle nabíjející. Po každé konzultaci jsem nadšená a přesně vím, kam mířím a co mám udělat dál pro můj posun. Dostanu skvěle zpracované podklady s konkrétními praktickými tipy a kontakty, ale taky i s domluvenými „domácími úkoly“. Velmi oceňuji, že se mnou Rehana intenzivně spolupracuje i mimo konzultace a vždy se na ni mohu obrátit o radu či pomoc. Pokud začínáte nebo chcete své podnikání posunout dále, Rehanu mohu jen a jen doporučit! Za každou minutu konzultací jsem jí z celého svého srdce vděčná. Tohle je neocenitelná investice do mého podnikání a především i do mého seberozvoje. Moc ti Rehano za vše děkuji a především díky tobě věřím, že se BeFairy stane skutečnou módní značkou s duší.
Silvawww.befairy.cz


Martina Hoppová

Je úžasná tvůrkyně a hrdá majitelka nové značky Ma-Ho-Art. Oblečení pro "nekonfekční" ženy.

Její tvorba nese nádherný vzkaz a to, že každá žena je krásná, přesně taková jaká je tady a teď.

Vytváří prostor, ve kterém máme jistotu, že na tento svět patříme a že jsme zde správně.

Více o Martině a její tvorbě se dozvíte ZDE

 • Způsob spolupráce:
  Dlouhodobý mentoring. Od nápadu po finální produkt. Výroba, eshop, první zákaznice a následné osobní konzultace.
Ma-Ho ART by nejspíš nikdy nevzniklo bez jedné ženy. Nevzniklo by bez podpory a pomoci koučky, mentorky Rehany Ježkové. Fashion mentoring od Rehany bych přirovnala k předporodním kurzu. Když jako prvorodička se připravujete na porod, hledáte někoho, kdo by vás na něj připravil, a tak si vyberete porodní asistentku nebo dulu. Někoho, kdo vás provede celým těhotenstvím a přípraví na porod. Někoho, kdo tu pro vás bude celé těhotenství i u porodu, komu budete věřit, někoho kdo vám, dodá odvahu když budete mít strach, že nedokážete porodit své dítě. Vlastní podnikání je takové naše miminko. Aby se mohlo narodit je toho spousta, co se musí udělat. Může vám to trvat několik měsíců nebo také rok. Mně to trvalo tři měsíce, protože jsem měla Rehanu. Rehana mě krůček po krůčku dovedla až k porodu. Byla a je tu kdykoliv pro mě, pro mé strachy, ale také zároveň když nevím kudy jít, pomůže mi se rozhodnout. Rehana vám dá i pohled na věc, který nejste schopni vidět, když jste v budování podnikání ponoření až po uši, ale hlavně je to žena, která má bohaté zkušenosti s podnikáním. Vybudovala úspěšnou firmu a všechny informace k vybudování úspěšného podnikání vám naservíruje až pod nos na zlatém podnose. Pokud si chcete konečně splnit sen, vybudovat si vlastní podnikání, dělat práci, která vás bude naplňovat, dodávat energii a chcete ušetřit čas hledáním potřebných informací, napiš Rehaně nebo si rovnou kup její konzultace.
Martinawww.mahoart.cz