Reference

Eva Bartáková - Evabell.cz

 • Způsob spolupráce:
  Dlouhodobý mentoring.
Důvěřovala jsem, že se o mě vesmír a mí strážní andělé na mé nové profesní cestě postarají – a to se také stalo! Poslali mi do života Rehanu, úžasnou, laskavou ženu, koučku, která přesně ví, co je potřeba udělat pro rozjed a správné fungování módní značky. Na každý můj dotaz dokázala odpovědět rychleji než Google, tak jsem jí tajně začala říkat Super Google. Důvod, proč vám to tu teď píšu, je ten, že už se na svět klube má podzimní kolekce a já jsem plná díků a vděčnosti, že jsem to zvládla, přestože si teď procházím těžším životním obdobím. Pod Rehančiným vlídným, ale zato velmi profesionálním vedením jsem se posouvala a stále posouvám kupředu a tím si plním svůj životní sen. Takže Ti tímto, milá Rehano, z celého srdce za všechno děkuji. A jestli teď tento příspěvek čte někdo, kdo touží po tom, vytvořit si svou vlastní módní značku, velmi vám doporučuji dopřát si její vedení. Díky ní se totiž stejně jako já velice posunete. Já osobně bych bez ní byla ztracená a má značka Evabell by spatřila světlo světa o mnoho později, nebo možná vůbec. Z celého srdce vám všem přeji, abyste měli tu odvahu a sílu plnit si své sny a nebáli se o pomoc buď požádat, nebo do pomoci investovat.
Evawww.evabell.cz

Martina Matějková - MMM Real men fashion

 • Způsob spolupráce:
  Dlouhodobý mentoring
Na začátku mentoringu s Rehanou jsem měla produkt. Neměla jsem žadné dodavatele, web, ani sítě. Teď o 3 měsíce později se mi v šicí dílně šije moje první várka pánských mikino-bund, mám web, sítě a dokonce i nedočkavé zákazníky, kteří se nemohou dočkat, až spustím prodej. Naučila jsem se díky Rehaně nespočet nových věcí. Takové informace z praxe, které se mnou sdílela, jsem nikde nenašla. Obrovsky mi pomáhala tím, že mi celou dobu držela vizi a byla připravena mě podržet, podpořit, poradit, naučit. Vůbec nepochybovala. Je to něco nenahraditelného. Rozkouskovala se mnou slona a pak byla po mém boku, dokud jsem ho do sebe nenacpala. Opravdu když se otočím a vidím poslední měsíce, ještě pořád nemůžu vstřebat, že je to pravda. Pokud chcete změnu, ukažte, že to myslíte vážně a běžte do mentoringu s Rehanou. Ať je nás víc. Dejte do svého produktu to, co nikdo jiný nemá, a nabídněte ho těm, kteří po něm prahnou. Díky, Rehani, je to Tvá zásluha, že se zrodily MIDY bez kompromisů, přesně takové, jaké jsem si je vysnila.
Martinawww.3-m.cz
 • Způsob spolupráce:
  Mastermind naživo
Když mi Rehana poprvé napsala o Mastermindu, věděla jsem, že tam budu, že si čas na to udělám, ať už to bude kdykoliv a kdekoliv. S ní vše tak nějak jinak plyne, dokáže se krásně vcítit, posvítit na věc, kterou řešíte z více úhlů. Stále zůstává plně přítomná a drží bezpečný prostor. Jsem za Mastermind velmi vdečná. Zazněla přesně ta slova, která jsem potřebovala slyšet, abych mohla udělat další kroky ve svém podnikání i v životě. Byly to vlastně takové jednodenní lázně s ženami, které do jedné obdivuji. Třešničkou na dortu bylo neskutečně dobré jídlo
Martinawww.3-m.cz

Silvie Fialová - Befairy.cz

 • Způsob spolupráce:
  Dlouhodobý mentoring.
Spolupráce s Rehanou je pro mě obrovský dar. S malou duší uvnitř jsem ji zkusila napsat o průvodcovství k vytvoření bezpodprsenkové módy a byla jsem nadšená, když to vyšlo. Každá minuta konzultace je opravdu neocenitelná. Rehana mi předává své know how, ke kterému, pokud máte nápad a nejste z oboru jako já, se jen opravdu těžko dostanete. Díky našim konzultacím jsem zvládla za měsíc to, co nešlo za uplynulé tři roky. Konzultace jsou pro vás ušité na míru, jsou nabité vědomostmi z praxe, efektivní, strukturované, milé, lidské a skvěle nabíjející. Po každé konzultaci jsem nadšená a přesně vím, kam mířím a co mám udělat dál pro můj posun. Dostanu skvěle zpracované podklady s konkrétními praktickými tipy a kontakty, ale taky i s domluvenými „domácími úkoly“. Velmi oceňuji, že se mnou Rehana intenzivně spolupracuje i mimo konzultace a vždy se na ni mohu obrátit o radu či pomoc. Pokud začínáte nebo chcete své podnikání posunout dále, Rehanu mohu jen a jen doporučit! Za každou minutu konzultací jsem jí z celého svého srdce vděčná. Tohle je neocenitelná investice do mého podnikání a především i do mého seberozvoje. Moc ti Rehano za vše děkuji a především díky tobě věřím, že se BeFairy stane skutečnou módní značkou s duší.
Silviewww.befairy.cz

Martina Hoppová - Mahoart.cz

 • Způsob spolupráce:
  Dlouhodobý mentoring a následné osobní konzultace.
Ma-Ho ART by nejspíš nikdy nevzniklo bez jedné ženy. Nevzniklo by bez podpory a pomoci koučky, mentorky Rehany Ježkové. Fashion mentoring od Rehany bych přirovnala k předporodním kurzu. Když jako prvorodička se připravujete na porod, hledáte někoho, kdo by vás na něj připravil, a tak si vyberete porodní asistentku nebo dulu. Někoho, kdo vás provede celým těhotenstvím a přípraví na porod. Někoho, kdo tu pro vás bude celé těhotenství i u porodu, komu budete věřit, někoho kdo vám, dodá odvahu když budete mít strach, že nedokážete porodit své dítě. Vlastní podnikání je takové naše miminko. Aby se mohlo narodit je toho spousta, co se musí udělat. Může vám to trvat několik měsíců nebo také rok. Mně to trvalo tři měsíce, protože jsem měla Rehanu. Rehana mě krůček po krůčku dovedla až k porodu. Byla a je tu kdykoliv pro mě, pro mé strachy, ale také zároveň když nevím kudy jít, pomůže mi se rozhodnout. Rehana vám dá i pohled na věc, který nejste schopni vidět, když jste v budování podnikání ponoření až po uši, ale hlavně je to žena, která má bohaté zkušenosti s podnikáním. Vybudovala úspěšnou firmu a všechny informace k vybudování úspěšného podnikání vám naservíruje až pod nos na zlatém podnose. Pokud si chcete konečně splnit sen, vybudovat si vlastní podnikání, dělat práci, která vás bude naplňovat, dodávat energii a chcete ušetřit čas hledáním potřebných informací, napiš Rehaně nebo si rovnou kup její konzultace.
Martinawww.mahoart.cz

Iva Bernát Votavová -Balanc.cz

 • Způsob spolupráce:
  Business konzultace, Mastermind naživo
Byl to můj první Master Mind. A i když jsem už Rehanu znala z našich konzultací a měla důvěru v její práci, ani zdaleka mě nenapadlo, jaké tohle setkání bude. Z pohledu businessu je Masetr Mind v mnoha směrech úžasně přínosný, uslyšíte mnoho jiných vhledů, nápadů a možností od stejně naladěných podnikatelek. A z pohledu ženského setkání je to obohacující den pro vaší duši. Jde se de do hloubky, je to velmi léčivé, pečující a prostě potřebné. Rehana je skvělé mentorka a prostor, který pro naše setkání vytvořila, byl bezpečný a podporující. Každé ženě bych takový den doporučila, protože jeho pro vás bude mít nevyčíslitelnou hodnotu. Díky Rehaně za to, že tohle umožňuje.
Iva Bernát Votavováwww.balanc.cz

Marcela Sekerková - polštáře Matýsek

 • Způsob spolupráce:
  Mentoring, Mastermind naživo
Rehanu jsem potkala „náhodou“ pokud na náhody věříte. Nikdy mě nenapadlo si najít koučku. Podnikám 13 let, a jak už to bývá, přišlo vyhoření a nechuť jít dál. V tu chvíli jsem na IG našla Rehanu a její příběh mě zaujal. Tak jsem hned napsala email a už to jelo. Byla to jízda, podnikání mě začalo zase bavit a nyní otvírám nové eshopy, mám luxusní Snovou kolekci polštářů, která je nádherná a moje práce mě baví a hlavně baví mě se potkávat s úžasnými lidmi. Spolupráce s mentory je tou nejlepší investicí do mého podnikání a hlavně do mého života a rozvoje. Děkuji Rehaně, že se vydala touto nádhernou cestou a pomáhá nám objevovat úžasné možnosti v podnikání. Rehano děkuji.
Marcelawww.polstarnakojeni.cz

Veronika Panáková - By Greyson

 • Způsob spolupráce:
  Mentoring
Spolupráci s Rehanou mohu jednoznačně doporučit. 1. Nebude se vám snažit zavděčit a mazat vám med kolem pusy, hezky vám řekne věci tak, jak jsou. A to je jednak potřebné a jednak se to už tolik nevidí 🙂 2. Pomůže vám najít jiný směr, vydestiluje s vámi to hlavní, čemu v rámci projektu dávat pozornost. 3. Dodá vám odvahu to nevzdávat. Ze svých vlastních zkušeností ví, jak funguje textilní byznys, takže s vámi dokáže řešit různé oblasti celého řetězce zvané podnikání.
Veronikawww.bygreyson.shop

Ivana Krajčoviechová -Estampada.cz

 • Způsob spolupráce:
  Business konzultace
Když jsem hledala mentora, osobu, která by mě v podnikání vedla, která by se mnou řešila problémy a výzvy, které se cestou objeví, která má více zkušeností než já, která si stejnou cestou již prošla, byla Rehana jasnou volbou. Rehana mi svým postojem, vyjadřováním, svými názory a vystupováním byla hodně blízká. Je chápavá, umí se vcítit do vašich problémů, věcí, které řešíte a skvěle vás navede právě na cestičku, která je pro vás nejlepší. Mě taky hodně pomohla. Ukázala mi směr a cestu, kterou jsem já sama v té době vůbec neviděla. A za to jsem jí neskutečně vděčná. Ano, to je výhoda mentora a já si podnikání bez mentora teď již neumím představit. Navíc najít mentora, který má zkušenosti právě v té oblasti, ve které podnikáte, je opravdová výhra. To, že Rehana má mnoholeté zkušenosti s výrobou, plánováním, prodejem,... je úžasné. Umí vám tak dokonale poradit. Jsou to opravdu rady člověka, který ví, o čem mluví. Který si ty situace zažil. Který vás ví odkázat na další lidi. Najít takovéhoto mentora je poklad a nim Rehana určitě je Z pohledu businessu je Masetr Mind v mnoha směrech úžasně přínosný, uslyšíte mnoho jiných vhledů, nápadů a možností od stejně naladěných podnikatelek. A z pohledu ženského setkání je to obohacující den pro vaší duši. Jde se de do hloubky, je to velmi léčivé, pečující a prostě potřebné. Rehana je skvělé mentorka a prostor, který pro naše setkání vytvořila, byl bezpečný a podporující. Každé ženě bych takový den doporučila, protože jeho pro vás bude mít nevyčíslitelnou hodnotu. Díky Rehaně za to, že tohle umožňuje.
Ivanaww.estampada.cz

Petra Vykoukalová - Luna Shop

 • Způsob spolupráce:
  Mentoring
Rehanu jsem oslovila ve chvíli, kdy jsem chtěla rozjet svoji značku s udržitelnou módou a vůbec jsem netušila jak začít a kde sehnat všechny kontakty. Díky Rehaně jsem se vyvarovala spousty chyb, které bych udělala hned zpočátku. Získala jsem kontakty na velmi schopné a šikovné švadlenky i technoložku, bez kterých se neobejdu. Velmi mi pomohla se sociálními sítěmi, kterým jsem se dlouho vyhýbala a styděla se zveřejnit. Dala mi tipy konkrétně na moji značku, jak ji mohu prezentovat, posílala inspiraci, dávala zpětnou vazbu a poskytla vždy pomoc a oporu. Investice do konzultaci s Rehanou bylo to nejlepší, co jsem pro sebe a svoji značku udělala.
Petrawww.lunashop.cz

Slavka Šidlovská - Patchwork Kreativ

 • Způsob spolupráce:
  Dlouhodobý mentoring
Spolupráca s Rehanou je profesionalita, láskavosť a ľudskosť v jednom. Jej profesionálne rady vám zjednodušia a uľahčia život. Tam, kde vy vidíte zásek, ona povie: ,,udelej to takhle" a bum, pecka, máte voľné ruky a idete ďalej. Môžte rozvíjať ďalšie veci - iné stránky podnikania 😉 Mať Rehanu v podnikaní po svojom boku, je proste výhra. Ďakujem Rehana 😘
SlávkaPatchwork Kreativ

Kateřina Šímová -LaDekor

 • Způsob spolupráce:
  Dlouhodobý mentoring
Rehanu jsem potkala v době, kdy jsem se svojí značkou ocitla na bodě nula. Pár let zkušeností jsem již měla za sebou, ale v posledních měsících nebyl žádný vývoj. Jak jsem stagnovala já, stagnovala i má značka. Rehana mi vlila potřebnou krev do žil a povzbudila tam, kde bylo potřeba. Také jsem se naučila práci delegovat a uvolnit si tak ruce na jiné činnosti jako byla práce s reklamou a propagace webu. To byl pro mne velký krok do neznáma… Rehaně jsem za vše velmi vděčná a její služby rozhodně doporučuji. Rehana mi svým postojem, vyjadřováním, svými názory a vystupováním byla hodně blízká. Je chápavá, umí se vcítit do vašich problémů, věcí, které řešíte a skvěle vás navede právě na cestičku, která je pro vás nejlepší. Mě taky hodně pomohla. Ukázala mi směr a cestu, kterou jsem já sama v té době vůbec neviděla. A za to jsem jí neskutečně vděčná. Ano, to je výhoda mentora a já si podnikání bez mentora teď již neumím představit. Navíc najít mentora, který má zkušenosti právě v té oblasti, ve které podnikáte, je opravdová výhra. To, že Rehana má mnoholeté zkušenosti s výrobou, plánováním, prodejem,... je úžasné. Umí vám tak dokonale poradit. Jsou to opravdu rady člověka, který ví, o čem mluví. Který si ty situace zažil. Který vás ví odkázat na další lidi. Najít takovéhoto mentora je poklad a nim Rehana určitě je Z pohledu businessu je Masetr Mind v mnoha směrech úžasně přínosný, uslyšíte mnoho jiných vhledů, nápadů a možností od stejně naladěných podnikatelek. A z pohledu ženského setkání je to obohacující den pro vaší duši. Jde se de do hloubky, je to velmi léčivé, pečující a prostě potřebné. Rehana je skvělé mentorka a prostor, který pro naše setkání vytvořila, byl bezpečný a podporující. Každé ženě bych takový den doporučila, protože jeho pro vás bude mít nevyčíslitelnou hodnotu. Díky Rehaně za to, že tohle umožňuje.
Katkawww.ladekor.cz