Reference

od mých klientek


Martina Hoppová

Je úžasná tvůrkyně a hrdá majitelka nové značky Ma-Ho-Art. Oblečení pro "nekonfekční" ženy.

Její tvorba nese nádherný vzkaz a to, že každá žena je krásná, přesně taková jaká je tady a teď.

Vytváří prostor, ve kterém máme jistotu, že na tento svět patříme a že jsme zde správně.

Více o Martině a její tvorbě se dozvíte ZDE

  • Způsob spolupráce:
    10 konzultací - dlouhodobý mentoring. Od nápadu po finální produkt. Výroba, eshop, první zákaznice.
Když jsem začala šít batohy, přála jsem si mít k sobě kouče, který by mě postrčil, uklidnil a poradil. Dlouhou dobu jsem myslela na jednu ženu. Hledala jsem na internetu zda nemá přednášku o podnikání a sbírala odvahu ji napsat, zda by mi nechtěla pomoct. Jenže já pokaždé tuhle myšlenku zahnala, protože ona je úspěšná a já ne. Nakonec Vesmír vyslyšel mé volání o pomoc a Rehana Ježková vypsala konzultace. Já jsem se samozřejmě o ně přihlásila, ale na druhou stranu jsem měla strach, že pro ni nebudu dobrý klient a nebo, že na konzultace od ní nebudu mít. Slovo dalo slovo a Hanka mě provází začátky podnikání. Jsem za ní neskutečně vděčná, protože mi předává veškeré své zkušenosti, kontakty se kterými byla ona spokojená, říká mi svůj názor, uklidňuje mě ve chvílích, kdy začínám panikařit, ale hlavně mi dává JISTOTU. Každá konzultace s ní mi dodá energii a chuť do práce. Pokud chcete začít podnikat nebo podnikáte a nedaří se vám, napište Rehaně a ona vám poradí. Není to žádná placená spolupráce. Jsou to mé zkušenosti s profesionálkou, kterou velmi ráda doporučím dál.
Martinawww.mahoartcz

Silvie Fialová

Je žena, s úžasným nápadem, pečlivostí a trpělivostí. Jde si za svý cílem a nechce dělat kompromisy.

Proto je její projekt tak jedinečný. Dává život unikátním kouskům oblečení. Konečně se nebudeme muset svazovat do nepohodlných a zdraví nepřispívajících podprsenek.

Její bezpodprsenková trička a šaty plní svůj účel dokonale. Komfort, pohodlí, zdraví, krása, vkus a sebevědomí se snoubí v jeden celek.


  • Způsob spolupráce:
    20 konzultací - dlouhodobý mentoring. Od nápadu po finální produkt. Výroba, eshop, první zákaznice.
Spolupráce s Rehanou je pro mě obrovský dar. S malou duší uvnitř jsem ji zkusila napsat o průvodcovství k vytvoření bezpodprsenkové módy a byla jsem nadšená, když to vyšlo. Každá minuta konzultace je opravdu neocenitelná. Rehana mi předává své know how, ke kterému, pokud máte nápad a nejste z oboru jako já, se jen opravdu těžko dostanete. Díky našim konzultacím jsem zvládla za měsíc to, co nešlo za uplynulé tři roky. Konzultace jsou pro vás ušité na míru, jsou nabité vědomostmi z praxe, efektivní, strukturované, milé, lidské a skvěle nabíjející. Po každé konzultaci jsem nadšená a přesně vím, kam mířím a co mám udělat dál pro můj posun. Dostanu skvěle zpracované podklady s konkrétními praktickými tipy a kontakty, ale taky i s domluvenými „domácími úkoly“. Velmi oceňuji, že se mnou Rehana intenzivně spolupracuje i mimo konzultace a vždy se na ni mohu obrátit o radu či pomoc. Pokud začínáte nebo chcete své podnikání posunout dále, Rehanu mohu jen a jen doporučit! Za každou minutu konzultací jsem jí z celého svého srdce vděčná. Tohle je neocenitelná investice do mého podnikání a především i do mého seberozvoje. Moc ti Rehano za vše děkuji a především díky tobě věřím, že se BeFairy stane skutečnou módní značkou s duší.
Silvawww.befairy.cz