Martina Hoppová

Ma-HoArt

Martina Hoppová

Ma-HoArt


Rozhovor s Martinou si můžete pustit zde:

Tuto epizodu najdete i na Spotify

Když jsem začala šít batohy, přála jsem si mít k sobě kouče, který by mě postrčil, uklidnil a poradil. Dlouhou dobu jsem myslela na jednu ženu. Hledala jsem na internetu zda nemá přednášku o podnikání a sbírala odvahu ji napsat, zda by mi nechtěla pomoct. Jenže já pokaždé tuhle myšlenku zahnala, protože ona je úspěšná a já ne. Nakonec Vesmír vyslyšel mé volání o pomoc a Rehana Ježková vypsala konzultace. Já jsem se samozřejmě o ně přihlásila, ale na druhou stranu jsem měla strach, že pro ni nebudu dobrý klient a nebo, že na konzultace od ní nebudu mít. Slovo dalo slovo a Hanka mě provází začátky podnikání. Jsem za ní neskutečně vděčná, protože mi předává veškeré své zkušenosti, kontakty se kterými byla ona spokojená, říká mi svůj názor, uklidňuje mě ve chvílích, kdy začínám panikařit, ale hlavně mi dává JISTOTU. Každá konzultace s ní mi dodá energii a chuť do práce. Pokud chcete začít podnikat nebo podnikáte a nedaří se vám, napište Rehaně a ona vám poradí. Není to žádná placená spolupráce. Jsou to mé zkušenosti s profesionálkou, kterou velmi ráda doporučím dál.
Martinawww.mahoart.cz

Kdo je Martina?

Je úžasná tvůrkyně. Žena, která víc myslí na blaho druhých než sama na sebe. Umí se ladně vcítit do potřeb druhých a naplnit je.

  • Když psala Diář pro těhotné ženy, přála si pro všechny ženy, které jsou těhotné a jednou budou čekat miminko, aby měly možnost důstojného porodu.
  • Vymyslela mobilní aplikaci. Přála si propojit dva světy. V jednom světě žili rodiče malých dětí, které nemohly nechat samotné doma. Také tam žili svobodní rodiče, kteří z nějakého důvodu na vše zůstali sami. Ve druhém světě žili lidé, jejichž děti už vylétly z hnízda. Získali pocit, že jsou zbyteční, protože by se rádi o někoho starali, ale nemají o koho. Vnoučata jsou buď daleko a nebo žádné nemají. Tato mobilní aplikace měla vzniknout v době, kdy už ji docházely síly. Nakonec aplikace nevznikla, ale co není, může být.
  • Navrhla oblečení pro ženy, které nemají konfekční velikost. Které touží po tom, mít možnost si koupit něco hezkého na sebe a ještě navíc, aby jim to slušelo. Když si ušila první kousky, které měly tvořit Ma-Ho ART, zamilovala se do nich. Cítila se v nich krásně a tento pocit chtěla předávat dál. Přeje si, aby každá žena věděla, že je krásná taková, jaká je. Aby věděla, že díky oblečení Ma-Ho ART získává možnost MÍT KAM PATŘIT.

Její oblečení Ma-Ho ART je nositel lásky, pečlivosti, laskavosti, bezpečí a znovunalezení sebe sama .