#epizoda 11

Můj příběh

 

 O tom, jak vznikla Andělská křídla a kým jsem dnes

 

Během spolupráce s klientkama velmi často nahlížím pod pokličku jejich životů. Řešíme soukromá témata a jak se prohlubuje naše vzájemná důvěra, znám velmi podstatnou část jejich příběhů. Ono to totiž od toho podnikání oddělit nejde.

A tak mi přišlo fér, povdět i ten můj vlastní. Ten, terý se stále tvoří a vy jste jeho součástí. Tak tady je... bez obalu. 

Tak, jak jej vyprávíte i vy mně.


Tuto epizodu najdete i na Spotify

Příběhy jsou nejlepším učebním materiálem. Upřímně, odpovědi na všechno, co se v životě rozhodneme studovat, nacházíme ve zkušenosti někoho, kdo danou situaci prošel před námi. Příběhy se vyprávěly večer při svíčkách. I filmy a pohádky jsou vlastně příběhy. Část života nějakých hlavních hrdinů.

Já se moc ráda ptám lidí, podnikatelek, tvůrců, jaký je ten jejich. Protože tím mohou dát ostatním lidem inspiraci, naději, že v tom nejsou sami, že dané situace jsou prostě v určitých fázích života a podnikání běžné.

Také odpovědi na otázky, možnosti řešení a v neposlední řadě pocit, že někam patří…. Mezi skupinu lidí se stejnými radostmi i starostmi…

Já už jsem svůj příběh vyprávěla mockrát. Nebo jeho části. Moc se mi líbí, jak se stále mění. Tak, jako můj život. A došlo mi, že vám jsem ho vlastně ještě nepověděla. A to je velká škoda.

Některé z vás už znám osobně a při naší spolupráci mě, velmi často, necháváte nahlédnout do vašeho světa. Ono totiž podnikání je obrovsky propojené s našim vnitřním prožíváním. To, co zažíváme uvnitř sebe se skrze podnikání vlastně jen manifestuje a ukazuje svou tvář, přenesenou do hmoty.

A tak mi přijde fér, abyste nakoukli pod pokličku i vy mně. Tak tady to je. Bez obalu Můj příběh. Můj život. Tady a teď.

A já jsem moc ráda, že jste jeho součástí.

Rehana