Milý Tvůrce, milá Tvůrkyně.

Jsi připraven/a odhodit strachy, obavy a omezující přesvědčení, 

které tě brzdí a nedovolí ti posunout tvé podnikání na další úroveň?

"Polovina nově založených firem skončí už během prvního roku. 95% pak zkrachuje do pěti let. Jakkoliv absurdně to zní, tak těch 95% neuspěje pouze kvůli sobě a své vlastní hlavě. Většina podnikatelů totiž sama bojkotuje svůj úspěch.“ Tohle je děsivá statistika, kterou jsem se dočetla ve článku na serveru mladypodnikatel.cz⁣

Mnoho z nich vyletí jak střela ale shoří při prvním nárazu na překážku.⁣
Další se pak stále  plácají na začátku. Po nějaké době si začnou říkat, že tohle nikam nevede že na podnikání nemají dost schopností a že to vlastně nikdy nebude fungovat tak, jak má.⁣

To je dost šílené, že? A co je na tom děsivější je, že se u toho každý z nás tak trochu poznává.

U tvůrčích profesí je to snad ještě častější, protože jejich produktem je něco, co sami vytvořili. Něco, co vzniklo skrze ně. A tady nemluvím jen o módě, ale o čemkoli, co vy vytváříte jako produkt nebo hodnotu a co pak nabízíte lidem. Pocity “možná nejsem dost dobrá” tady ještě sílí. 

Podnikání je velká cesta osobního rozvoje. Často nám vyhazuje pod nohy klacky ve formě našich limitů, omezení, obav, které,  po chvíli, začnou tvořit slušnou hromadu.

Tu pak, každý tvůrce, musí zákonitě překročit nebo se přes ní převalit..

Od samého začátku mé práce s klienty tohle vnímám jako celkem zásadní.

Vytvořila jsem dokonce dotazník, kde se ptám, jaké strachy a obavy se jim vyvalují, při pomyšlení na jejich podnikání. V dotazníku mám tuhle otázku až na konci ale pravda je, že v prioritách je tou nejdůležitější. Tou, se kterou začínáme. 

Když, totiž, své strachy dokážeme uvidět, posvítit si na ně, zpracovat je a přetransformovat v něco, co nám slouží a ne škodí, všechno se začne měnit.

Ano – obava (nervozita) mluvit a svůj projekt představit. Jak, komu – slovní zásoba, pro případ přestavení se např. e-mailem je to především pocit nevzdělanosti – holka odnikud, nic neznamenající si chce „hrát“ na podnikatelku. Sebevědomí.
Ano. Strach z mého perfekcionalismu. Strach, že se stanu otrokem sociálních sítí. Strach, že zapomenu, že chci být hlavně učitelka 1. stupně. Strach, aby mi touha po uznání nezatemnila mysl a pozitivní směřování. Strach o rodinu, abych si dokázala rozlišit čas pro práci a pro rodinu, natož pro sebe a své milé.
Ano, nejvíce mě děsí finance Samozřejmě mám kolem sebe spoustu konkurence a úžasné značky se stejným záměrem, ale věřím svému nápadu!
Ano mám jen samé obavy...Že se to nebude líbit, že nebudu uspěšná, že nas připravím o poslední peníze co máme, že to nedokažu protože na to nemám vlohy 🙂 ale nechci si to přivolávat...já nemám na výběr ja musím. A vím jaká sem tak až tak se zas nebojím jen se bojím že osud mi nebude nakloněn.

Existují techniky, které nám s tímhle dokážou velmi snadno pomoci.

Já bych si přála, aby všichni, kteří začínají tvořit a podnikat v jakémkoli tvůrčím oboru, tyto techniky znali.⁣ Díky nim totiž obavě.

 • Dáme tvar
  Uvidíš ji, uchopíš a ona v tu chvíli zeslábne a nebude tě moct dále ovládat.
 • Přetransformujeme ji
  V něco, co tě už neomezuje ale naopak může velmi dobře sloužit ve tvůj prospěch.
 • Vytvoříme prostor pro nové prožívání
  Abys dokázal/a začít tvořit v konkrétních obrysech a jít za svým snem beze strachu.
Rehanko moc dekuju. Mas tak krasny medovy hlas, ze me krom obsahu hladi i ta forma jakou tim provazis. Nikdy jsem v minulosti zadne rizene meditace ci afirmace neabsolvovala ( snad krom jogy) ale citim, ze toto ma velkou silu. Rozbihat podnikani je tak velke sousto, ze jsem si to ani nedovedla predstavit, mozna i diky bohu, to by se do toho snad clovek ani nepoustel. Kazdopadne je to krasne obejmuti a pripomenuti toho kam az jsem dorazila a povzbuzeni k tomu, ze jdu spravne a opravdu me to naladilo k pozitivnim myslenkam. Dokonce me to inspirovalo k myslenkam do textu na web, ktere pisu…
Jana
Rehanko, meditace i afirmace jsou úžasné❣️ A jo, to jsem teď přesně potřebovala slyšet😁 Do večera ještě sepíšu své pocity do reference.. Ale chtěla jsem Ti hlavně říct, že efekt byl okamžitý! Včera večer jsem poslouchala meditaci i afirmaci, dnes ráno hned po probuzení znovu afirmaci a teď od rána už mi volali čtyři noví klienti😍 Takže opět obrovské DĚKUJI Tobě i Terezce
Hanka
Afirmace touto formou je super napad! Slova, která bych si prala realne prozivat, se poslouchaji z nejakeho duvodu lepe od ciziho cloveka, je to pro me takove vic uveritelne. Je to jako dukaz toho, ze to jde a ze muze i mne. Meditace byla velmi prijemna, uklidnujici a laskyplna. Zanechala ve mne pocit, ze vse je tak, jak ma byt a ze spravna cesta se v pravy cas ukaze. Presne to jsem potrebovala. Dekuji!
Radka
Dobrý den, poslouchala jsem nahrávky včera i dnes.. jednoduše wow! Mám tedy zpětnou vazbu, hned jsem si zapisovala myšlenky, které mi přišly do hlavy, i emoce a vlastně vše, co jsem cítila.
Andrea

Co tedy všechno získáš?

Techniky jsou vybrané ke zpracování nejčastějších obav, které se u tvůrců a tvůrkyň vyskytují. Můžeš jít jednu po druhé, na přeskáčku nebo instintktivně. Můžes se k nim opakovaně vracet a pracovat s nimi tak dlouho, jak budeš cítit jako potřebné.

Přetvoření strachu v produktivní energii

V této vizualizační technice hravou, ale účiinou formou přetransformujeme tvůj strach v tvořivou a produktivní energii. Můžeš si vybrat jakoukoli obavu, intuitivně. To, co tě zrovna napadne.

Práce s obavou být vidět

V této vizualizační technice uvidíš, jak se tvé podvědomí skutečně cítí v roli někoho, kdo má veřejně prezentovat sebe a svou tvorbu.  V tu chvíli s tím můžeš něco udělat. Uzdravit nebo posilnit. Přesně to, co bude zrovna potřeba.

Jak se daří tvému podnikání

V této vizualizaci dosytíš své podnikání skrze bytost, která mu vládne tak, aby bylo krásné, zářivé a zdravé přesně tak, jak si přeješ. Už samo uvědomění si, jak na tom doopravdy jsme, je první krok ke změně. 

Afirmace

Pro podporu a otevření tvořivé síly.

Namluvila jsem pro tebe věty, které si, nejspíš, sám/sama ani nedovolíš pomyslet.

Jejich poslouchání tu ukáže, že si zasloužíš tvořit v  lehkosti a hojnosti a s vděčností za to, že můžeš svými výrobky obohacovat svět.

Meditace

od Terezy Kramerové

Byla vytvořena pouze a jen jako součást tohoto balíčku. 

Dosytíš v ní svou tvořivou duši, s lehkostí překonáš překážky a prozáříš cestu svého podnikání.

Ve vizualizacích používám techniku Mentální Harmonizace

Je to hravá forma práce s myslí, kterou vytvořila moje nejlepší kamarádka Tereza Kramerová. 

Já tuto techniku velmi ráda používám nejen sama u sebe a u svých dětí, ale i při práci se svýma klientkama. 

Pomáhá nám odstraňovat rychle, efektivně a hravě různé vzorce, bloky, limitující přesvědčení a jiné fujtajblíky, které nám rozhodně neslouží ku prospěchu. 

Nemusíš být nijak meditačně zdatná, ezo naladěná a nebo alternativní. Ber to jako hru a uvidíš sam/a. Věřím, že poznáš okamžité výsledky. Minimálně pocítíš úlevu a větší klid. A neboj se s technikami pracovat opakovaně. Rozhodně se jimi nedá předávkovat.

To není balíček, ale pořádný balík, což?

Díky těmto technikám už nebudeš muset zakopávat o překážky, které ti tvá mysl hází denodenně pod nohy. Přetvoříš strachy, obavy i limitující přesvědčení a budeš moci tvořit v lehkosti a radosti.

Rehanko, meditácia je neskutočne silná. Už od samého začiatku sa mi otvorilo srdce, mala som jasné vizualizácie, ktoré celkom presne vyobrazili úskalia mojej cesty. Neverila by som, že za 20 minút sa dokážem takto krásne uvoľniť, otvoriť a rozprúdiť tak silnú energiu, ktorá ma vynesie mimo zažitej prítomnosti. Meditácia ukázala moju silu a teda nie je to márne... 🙂 V závere som sa už nevedela dočkať kedy budem môcť energiu, ktorá ma zaplavila, využiť v mojom projekte. Veľké ĎAKUJEM za to čo s Terezkou robíte ❤️
Nikola
První pocity při afirmacích? Wow, zamrazilo mě celé tělo. Uvědomila jsem si, že to jsou slova, která bych asi sama sobě jen tak nedokázala říct... Věty, kterým bych snad ani nedokázala věřit, ani by mě to nenapadlo. A přitom jsem si uvědomila, že si je zasloužím. Tohle uvědomění jsem potřebovala. Všechno jako by to byla pravda, kterou jsem neviděla. Sebedůvěra, kterou jsem postrádala. Uvědomila jsem si, že bych k sobě měla být v tomhle směru mnohem víc laskavá. A více si věřit. Jsou to věty, které jsem sama sobě toužila říct už tolikrát, ale asi jsem na to uvnitř sebe neměla odvahu. Při opakovaném poslechu afirmací cítím postupné uvolňování napětí, které ve mě ve spojitosti s podnikáním bylo. Rozhodla jsem se, že afirmace budu od teď poslouchat pokaždé, než se pusti'ím do práce. Jako takové nalazení. ✨️
Meditace mě opravdu překvapila a ukázala tak trochu skrytou oravdu o mě a mém podnikání, o nastavení, o pocitu, jaký teď mám. Hodně toho bylo na nevědomé úrovni. Měla jsem zvláštní pocity. Nejprve jsem nechtěla věřit tomu, jak se má situace podvědomě vybarvila, pak jsem cítila naději, ale i strach, že na to nemám, že to je těžké. Že vlastně nevím, co sama sobě na otázky odpovědět. Ale pak jsem zjistila, že stačí jen vykročit. Zjistila jsem, že vlastně vím. Povzbudila jsem velkou sílu a naději a vášeň uvnitř sebe a nechala se jí naplnit. Uklidnilo mě to. Uvědomila jsem si, že se vlastně těším na tu cestu, na ten postup. Opravdu mi to pomohlo zahodit strach. Meditace, jako silné uvědomění a afirmace, jako neskutečná podpora. Dohromady opravdu úžasná kombinace.
Za poslední rok jsem měla docela silný blok tvořit, který se krásně rozpouští diky úžasně mířeným afirmacím. Cítím v sobě opět chuť a naději a že to má pro mě opravdu smysl pokračovat. Opravdu moc děkuji za příležitost, tohle mi prostě musel seslat vesmír, neskutečně mi to pomohlo a určitě ještě pomůže Plný internet toho jak si máme přát a jak si máme vizualizovat a tak to zkoušíme. Ale dělám to správně? Nebo si tam pouštím i ty mé nekonečné obavy. Některé věci si nás přitáhnou jako magnet.. Děkuji celému vesmíru za tyto dvě úžasné ženy a jejich propojení. Afirmace od Rehany je přesná. Není tam žádné co když a co kdyby...každé ráno s ní vstávám a začínám den. Je přesně tak dlouhá, že na ní mám čas každý den. Udělala jsem si z ní návyk a vědomě ji přijímám slovo za slovem.... Dekuji, otevřeli jste mi opět srdce a vrátili přesně tam, s čím jsme začínali a proč.
Andrea
Podnikání jako splněný sen, ale také spousta práce a obav. Zvládneme to i když obě odejdeme z práce? Nájem, výrobu, výplatu a tak dále a tak dále.... Plný internet toho jak si máme přát a jak si máme vizualizovat a tak to zkoušíme. Ale dělám to správně? Nebo si tam pouštím i ty mé nekonečné obavy. Některé věci si nás přitáhnou jako magnet.. Děkuji celému vesmíru za tyto dvě úžasné ženy a jejich propojení. Afirmace od Rehany je přesná. Není tam žádné co když a co kdyby...každé ráno s ní vstávám a začínám den. Je přesně tak dlouhá, že na ní mám čas každý den. Udělala jsem si z ní návyk a vědomě ji přijímám slovo za slovem.... Dekuji, otevřeli jste mi opět srdce a vrátili přesně tam, s čím jsme začínali a proč.
Veronika

A ještě pro tebe mám dárek

Bonusovou techniku, která slouží k uchopení, zpracování a překonání strachu z toho, že v podnikání přijdeš o peníze.

Tuto techniku jsem prováděla v rámci webináře, k jehož záznamu zde získáš přístup.

Když tohle celé projdeš, může se stát, že:

 • Přestaneš mít neustále pocit
  že všechno, co děláš, je komplikované. Neustále řešíš nějaké záseky a nic nejde podle tvých představ.
 • Místo toho
  začnou spolupráce vycházet. Budeš tvořit v radosti a lehkosti.
 • Budeš vyzařovat pozitivní energii
  která bude, zákonitě, přitahovat nové klienty a zákazníky, kteří budou tvou tvorbu milovat.
 • Budeš mnohem spokojenější a klidnější
  a ráno se budeš těšit na to, co ti nový den přinese.

Tak co, jak se ti to líbí?

Jsi rozhodnutý/á odhodit strachy a začít tvořit bez nutnosti překračovat klacky pod nohama?

Pak tě nejspíš zajímá, kolik tenhle balíček stojí

Za odhození strachu a tvoření v lehkosti s balíčkem

Osvobození Tvořivé Síly zaplatíš
 
2 500 Kč + 21% DPH = 3 025 Kč

 
To je cena jedné, hodinové, thajské masáže.

Investuješ tyhle peníze do jednorázové akce a nebo do dlouhodobé úlevy a trvalých změn ve tvém životě?

Moc děkuji za přímo hladící meditaci. Zvuk koshi zvonků v pozadí jen dotvářel příjemný hlas provázející do nitra mého i srdcových klientů. Byl to osvěžující a krásně nabíjející zážitek, který si budu moc ráda dopřávat pravidelně. Ač se jednalo o meditaci pro mne to byla krásná vizualizace, ve které jsem viděla i novou kolekci šperků, kterou plánuji.
Hanka
Afirmace me dostala... byla perfektni a motivujici... zbavi vas strachu a jakychkoliv pochybnosti hned jsem mela dalsi objednavku od zakaznicky coz byl naprosto krasny pocit ... ze to funguje 😉❤ Meditace byla uklidnujici a velmi inspirativni, nadherny a prijemny hlas, ktery prijemne pronikl do meho nitra. Dekuji vam opravdu z celeho srdce a vrele vsem doporucuji 👍
Veronika
Meditace v souvislosti s podnikáním bylo pro mě zprvu spojení zdánlivě nespojitelné.. k mému překvapení to byl ale velmi netradiční a posilující zážitek! Meditace je opravdu příjemně vedena a má úžasný potenciál ztvárnit vnitřní strachy a otevírá tím možnost s nimi dále pracovat.. Stejně tak afirmace dávají pocítit slabé i silné stránky na naší cestě a jsou poskládány přesně tak, že jejich obsah se mnou osobně rezonuje čím dál víc.. Tímto děkuji za krásný obsah, který doslova sytí motivací..
Lucie

Kdo vás bude vizualizacemi a afirmací provázet?

Rehana

Jsem mentorka módních tvůrců, která už, po cestě k úspěšné módní značce, dovedla desítky úspěšných projektů.

Vím, jaké procesy se v nás, tvůrkyních, odehrávají, když jdeme s kůží na trh a máme se přesunout do skutečného podnikání.

Věřím, že podnikání je jen jeden ze způsobů manifestace našeho vnitřního světa a s tím se nám otevírají různá témata. S těmi já velmi často pracuji a ženy, které se na mě obracejí, mi mnohokrát dávají důvěru, abych jim pomohla je odstranit a přetvořit v něco produktivního.

Ráda používám techniku Mentální Harmonizace a tu bych vám tady chtěla představit. Funguje mi totiž skvěle.

Objednávka balíčku Osvobození Tvůrčí Síly

Máš nějaký dotaz? Napiš mi na info@rehana.cz