Mám pro vás takovou hravou, motivační, omalovánku

Vytvořila jsem ji pro vás společně s Evou Rybníčkovou proto, že moc dobře vím, jak nám, tvůrkyním, pomáhá, když máme nějakou pomůcku, ideálně hravou a barevnou, která nás udrží v sedle a díky ní se těšíme na každý další den, kdy si, po splněném úkolu, můžeme odškrtnout - v tomto případě vybarvit - že máme hotovo.

Napište si seznam úkolů a pokaždé, když nějaký splníte, odškrtněte si jej tím, že si vybarvíte jedno políčko. Když jich splníte 15, budete mít figurínu vybarvenou. Tak se nezapomeňte pochlubit, jaké kreace vám vznikly...

Původní myšlenka je marketingová. 

Na obrázku vidíte 15 políček k vybarvení. Tématicky jde o figurínu, protože moje expertíza je  móda a textil a předpokládám, že většina z vás je tu právě za tímto účelem:)

Dejte si tedy záměr.  Například:

  • 15 dní po sobě budu přidávat na své sociální příspěvky - vždy jeden denně.
  • Nebo, v následujícím měsíci zveřejním 15 reels na instagram
  • Záměr ale může být jakýkoli jiný, cokoli vás napadne

Pokaždé, když daný úkol splníte, vybarvěte si jedno políčko. podle čísel od jedničky do patnáctky.

Na látku můžete až sedmý den  - a to je záměr. Až tam mohou začít vznikat skutečně krásné vzory, kreativitě se meze nekladou. Mně by teda štvalo nemoct si vybarvit látku:) Tak věřím, že i vás to motivuje k tomu, abyste ke svým nádherným barevným látkám došly.

Omalovánka je ve formátu PDF a když si ji stáhnete, můžete si ji vytisknout  tolikrát, kolikrát budete potřebovat. Klidně každých 14 dní pro nově stanovené záměry.

Je přehledná a přesto veselá a já věřím, že vám bude dělat dobrou společnici na vaší cestě. 

A kdybyste měla pocit, že chcete jít přece jen o kousek dál, můžete vstoupit třeba do mého KLUBU a nechat se inspirovat, propojovat a čerpat informace ve skupině stejně naladěných žen. Ráda vám budu průvodkyní.

Tak klikněte na tlačítko níže a já vám vaši omalovánku obratem posílám.

Jsem Rehana

Podnikatelka s jedenáctiletou praxí s vedením textilní firmy.

Mentorka módních tvůrců, která už po cestě k úspěšné módní značce dovedla už desítky projektů.

Sama jsem před lety vytvořila módní značku Angel Wings, jejíž produkty se dnes, po tisících, prodávají po celém světě.

Textilní výroba je má vášeň. Prošla jsem si všemi procesy od vytváření produktu přes plánování, vedení dílny, marketing a obchod, včetně expanze do 36 zemí světa.

Proto jsem teď tady. Předávám vám veškeré své know how. Přehledně, jasně, přesto tak, abyste s své podnikání nastavili v souladu se svými životními hodnotami.

Jsem průvodkyní, rádkyní a mentorkou, na cestě ke svobodnému a úspěšnému podnikání.