Mám narozeniny a rozdávám dárky

S kódem "NAROZENINY" získáte slevu 43 % na dva mé úžasné produkty.

Pokud šijete nebo toužíte vytvořit svou vlastní módní značku, tohle by se vám rozhodně mohlo hodit.

SLEVA PLATÍ JEN DO PŮLNOCI 26. 6. 2024

Toužíte po své vlastní značce oblečení (nebo jiného textilu),

ale vůbec nevíte, odkud začít a jak pokračovat?

Věřte, že to nejste sami. Většina klientek, které ke mně přichází na osobní konzultace, přichází z úplně jiných oborů. Je tedy samozřejmé, že toho o světě textilu mnoho neví.

Víte, on je to takový svět sám pro sebe a z venku se do něj dostává jen těžko.  

Právě proto jsem pro svou narozeninovou akci vybrala dva produkty, které vám mohou na vaší cestě velmi pomoci.

WORKSHOPOVÉ KOMBO

záznamy 4 nabušených workshopů
Získejte přístup k workshopům, které vás raketově posunou ve tvorbě vaší vlastní módní značky.

MINIKURZ PRO TVŮRKYNĚ

Vydělávejte si svým šitím
Přidejte špetku systému a podnikatelského ducha a máte vytvořený slušný přivýdělek. 

Jsem Rehana

Podnikatelka s jedenáctiletou praxí s vedením textilní firmy.

Mentorka módních tvůrců, která už po cestě k úspěšné módní značce dovedla víc než 30 krásných projektů.

Sama jsem před lety vytvořila módní značku, jejíž produkty se dnes, po tisících, prodávají po celém světě.

Textilní výroba je má vášeň. Prošla jsem si všemi procesy od vytváření produktu přes plánování, vedení dílny, marketing a obchod, včetně expanze do 36 zemí světa.

Vím, jak moc by mi pomohlo, kdybych ve svých začátcích našla někoho, kdo by mě tím vším dokázal provést. Kolik času, peněz a zbytečných pádů by mi to ušetřilo.

Proto jsem teď tady. Předávám vám veškeré své know-how. Přehledně, jasně, přesto tak, abyste si své podnikání nastavili v souladu se svými životními hodnotami.

Jsem průvodkyní, rádkyní a mentorkou na cestě ke svobodnému a úspěšnému podnikání.


Co říkají lidé o spolupráci se mnou:

Rehanu jsem oslovila ve chvíli, kdy jsem chtěla rozjet svoji značku s udržitelnou módou a vůbec jsem netušila jak začít a kde sehnat všechny kontakty. Díky Rehaně jsem se vyvarovala spousty chyb, které bych udělala hned zpočátku. Získala jsem kontakty na velmi schopné a šikovné švadlenky i technoložku, bez kterých se neobejdu. Velmi mi pomohla se sociálními sítěmi, kterým jsem se dlouho vyhýbala a styděla se zveřejnit. Dala mi tipy konkrétně na moji značku, jak ji mohu prezentovat, posílala inspiraci, dávala zpětnou vazbu a poskytla vždy pomoc a oporu. Investice do konzultaci s Rehanou bylo to nejlepší, co jsem pro sebe a svoji značku udělala.
PetraLuna shop
Rehanu jsem potkala „náhodou“ pokud na náhody věříte. Nikdy mě nenapadlo si najít koučku. Podnikám 13 let, a jak už to bývá, přišlo vyhoření a nechuť jít dál. V tu chvíli jsem na IG našla Rehanu a její příběh mě zaujal. Tak jsem hned napsala email a už to jelo. Byla to jízda, podnikání mě začalo zase bavit a nyní otvírám nové eshopy, mám luxusní Snovou kolekci polštářů, která je nádherná a moje práce mě baví a hlavně baví mě se potkávat s úžasnými lidmi. Spolupráce s mentory je tou nejlepší investicí do mého podnikání a hlavně do mého života a rozvoje. Děkuji Rehaně, že se vydala touto nádhernou cestou a pomáhá nám objevovat úžasné možnosti v podnikání. Rehano děkuji.
Marcelapolstarenakojenii.cz
Spolupráci s Rehanou mohu jednoznačně doporučit. 1. Nebude se vám snažit zavděčit a mazat vám med kolem pusy, hezky vám řekne věci tak, jak jsou. A to je jednak potřebné a jednak se to už tolik nevidí 🙂 2. Pomůže vám najít jiný směr, vydestiluje s vámi to hlavní, čemu v rámci projektu dávat pozornost. 3. Dodá vám odvahu to nezvdávat. Ze svých vlastních zkušeností ví, jak funguje textilní byznys, takže s vámi dokáže řešit různé oblasti celého řetězce zvané podnikání.
VeronikaBy Greyson

Objednejte si produkty tady:

DO PŮLNOCI 26. 6. 2024
-43 % se slevovým kódem NAROZENINY