minikurz pro tvůrkyně

Uchopte své tvoření, přidejte špetku systému a pár kapek podnikatelského ducha a máte z vášně a radosti vytvořený slušný přivýdělek. 

 • Milujete šití
  ale nemáte zatím v plánu vytvářet svou vlastní módní značku?
 • Máte malé děti nebo zaměstnání
  a nemáte dost času, věnovat se tvorbě tak, aby z toho vznilko podnikání?
 • Nemáte ani ambice
  vytvářet značku, budovat sociální sítě a webové stránky ale tvoření vás baví a chcete v něm pokračovat?
 • Prostě chcete šít
  a představa, že byste tuhle část předelegovala na někoho jiného vás jednoduše děsí?

Přesto ale tušíte, že by si to vaše tvoření zasloužilo trochu učesat.

Líbilo by se vám, abyste měly dostatek zakázek, které zvládnete v pohodě ušít a ještě vám, velmi mile, přinášejí peníze do vašeho rozpočtu?

Vytvořila jsem  pro vás speciální minikurz, který vám pomůže uchopit

důležitá témata ve vašem tvoření

Ve třech workshopech probereme jasné kroky, díky kterým své tvoření posunete na vyšší úroveň. Což vám přinese mnohem více zakázek a peněz za mnohem méně času. A ještě to bude dávat smysl vám i vašim klientům.

Navíc vám přidám záznam 3 workshopů - první kroky k vaší vlastní módní značce.

1/Audit+ vytváření nabídky

 • Audit je takový vtipný slovo
  Nejdřív si ujasníte, kde jste, co děláte, pro koho to děláte a co od toho celého chcete. Prohrabeme ty vaše poličky a šuplíky pod postelí a vytvoříme jednotnou nabídku, která dává smysl vám i vašemu zákazníkovi. Projdeme to, co už tvoříte a dáme tomu jednotnou linku.
 • Víte, že to můžete být vy,
  kdo tohle celé řídí a ne váš zákazník? A přesto jim dokážete vycházet vstříc. Ve druhém kroku vám ukážu, jak si můžete kolekce nebo produkty naplánovat a přitom neztratit radost a tvořivého ducha.

2/ zakázky a jejich organizace

 • Projdeme možnosti
  Kde a jak můžete objednávat materiál a jak to celé udělat, abyste jej mohly kupovat za lepší cenu a promyšleněji. Přihodím vám i odkaz na své dva oblíbené dodavatele, kteří jsou ochotní vám poslat i menší množství látky za super ceny.
 • Ukážu vám, jak si vytvořit systém
  Jak si můžete zakázky přijímat, aby vás to celé nezahlcovalo a dokázaly jste si všechno rozplánovat tak, abyste pak netrávily každou volnou minutu u stroje nebo u počítače.

3/ ceny a trocha marketingu

 • Vyrobit je jedna věc, ale pak je to třrba prodat
  I když nechcete být značka, ale ze svého tvoření mít jen příjemný přivýdělek, je potřeba, aby se o vás vaši zákazníci dozvěděli. Ukážu vám možnosti, jak prodávat i bez e-shopu. A jak můžete pracovat se svými zákazníky. Jak vytvářet komunity a místa, kde bude dobře vám i vašim sledujícím.
 • Ano, koukneme se i na vaše ceny
  I když jde stále o tvoření, Pokud chcete prodávat, je třeba mít ceny nastavené správně. Jsem si skoro jistá, že spousta z vás v tomhle bude trošku plavat, je to tak? Tak to tady napravíme.

3 hodinová videa

Ve kterých si projdeme uvedená témata tak, abyste je uměly uchopit a aplikovat.

Záznam 3 workshopů

První kroky k vaší vlastní módní značce pro uchopení mindsetu, výroby i prodeje.

Pracovní listy

Které si můžete stáhnout, vytisknout a pracovat s nimi při workshopech.

Online vysílání

1x měsíčně vám odpovím na všechny dotazy, které napíšete do "otázkárny".

Kompletní záznamy oblíbených workshopů

které už nikde jinde nejsou k dispozici

Pro koho je minikurz vhodný?

 • Pro všechny tvůrkyně i tvořilky
  Které milují šití a tvoření svých výrobků. A rády by to uchopily tak, aby jim to dávalo časovou flexibilitu, zachovalo radost a přinášelo peníze do rodinného rozpočtu.
 • Pro ženy, které nemají zatím ambice tvořit svou značku
  Vytvářet eshopy a prodávat ve velkém, ale přesto by chtěly své produkty úspěšně nabízet.
 • Pro kreativní duše
  Které svou tvorbu milují a zatím ji nechtějí na nikoho předelagovávat. Nebo alespoň ne zcela.
 • Pro ty, které chápou
  Že nepotřebují jít stylem pokus - omyl, ale že svou, třeba i domácí tvorbu, mohou brát smysluplně a systematicky.
Jsem ráda, že jsem na IG náhodou objevila Váš profil. Od té doby jsem zhlédla spoustu podcastů, které jste dělala. Přečetla spoustu informací na Vašem profilu, a protože pro mne byly opravdu užitečné objednala jsem si i minikurz pro tvůrkyně. Opět Vám mohu jen poděkovat za užitečné informace, kterými byl kurz naplněn. Využiji je při svém tvoření, které je mou prací i koníčkem. V každém oboru, tak i tady je důležité jít s dobou 🙂 Přeji, ať se jen daří.
Silvie
Jsem moc ráda, že jsem Vás objevila a mohla se zúčastnit Minikurzu, určitě se mi rozšířily obzory, dostala jsem určité nasměrování, i odpovědi na konkrétní dotazy. Zvlášť oceňuji tři výživné workshopy. a v neposlední řadě děkuji za příval energie, kterou kolem sebe šíříte a vstřícnost. Je dobré podporovat českou textilní výrobu, která, jak doufám, možná znovu vstává z popela? Těším se na některé další setkání
Petra
Děkuji Rehaně za Minikurz pro tvůrkyně, kde jsem našla spousty skvělých a užitečných informací, ke kterým se neustále vracím. Rehana informace servíruje srozumitelně a velmi laskavě. Rehanina energie je krásná a inspirující. A já se těším, že to nebyl můj poslední kurz od Rehany:)
Martina
Moc děkuji za Váš Mini kurz pro tvůrkyně, byla jsem na rozcestí jestli zkusit své výrobky prodávat nebo nikoliv a jak. Už jsem byla ve fázi obdivovatelů a i několik prodejů. Díky Mini kurzu pro tvůrkyně jsem si uvědomila, že pokud neudělám jasné pravidla mých výrobků pro zákazníky a nezačnu, nepoznám zda o mé výrobky bude zájem... Děkuji za Vaši pozitivní energii, srozumitelné podání cenných informací a další úhel pohledu. Doporučuji všem tvůrkyním mini kurz, stojí za to.Opět Vám mohu jen poděkovat za užitečné informace, kterými byl kurz naplněn. Využiji je při svém tvoření, které je mou prací i koníčkem. V každém oboru, tak i tady je důležité jít s dobou 🙂 Přeji, ať se jen daří.
Martina

Proč tenhle minikurz vznikl?

Protože vím, že je tady  mnoho žen, které milují tvoření a chtějí své výrobky prodávat, ale nemají abice hned vytvářet módní značku. Chtějí ze své záliby vytvořit příjemný přivýdělek a tím, co ušijí, udělat radost dalším lidem.

Možná se zatím necítí na vytváření podnikání. Možná se nechtějí pustít myšlenky, že budou své výrobky od A do Z vyrábět samy.

Nechtějí tvořit eshop ani marketingové strategie a nebo ještě nemají dostatek prostředků či času na vstup do velkého kurzu.

Přesto cítí, že by jim mé vedení pomohlo jejich tvorbu uspořádat a získat v tom lehkost a spokojené zákazníky.

Kolik minikurz stojí?

Získáte 7,5 hodin plných praktických informací, které vám, ve výsledku, ušetří mnohonásobně víc peněz, než do minikurzu vložíte.

 • 3 hodinová videa na jednotlivá témata v minikurzu
 • Záznam 3 workshopů - první kroky k vaší vlastní módní značce
 • Pracovní listy ke 3 workshopům
 • Živé vysílání a mými odpověďmi na otázky z otázkárny

Cena: 3630 Kč / 147€

Platbu si můžete rozdělit na dvě splátky po 1815 Kč. Cena je konečná, tedy včetně DPH.

Možná vás ještě zajímá:

Kdy dostanu přístupy do minikurzu

Přístupy vám přijdou do emailové schránky ihned po zaplacení objednávky . Budete je mít k dispozici na 3 roky.

Kdy bude živé vysílání

Živé vysílání na platformě ZOOM bude 1x měsíčně. Termín dostanete vždy do vaší emailové schránky. Veškeré otázky budete moct psát do otázkárny, kterou vám pošlu formou formuláře. Pokud se nestihnete přihlásit naživo, nevadí. Budete mít k dispozici záznam v rámci členské sekce.

Co když už jsem v kurzu MOJE ZNAČKA OBLEČENÍ

Pak si tenhle minikurz rozhodně kupovat nemusíte. Všechna témata tam budeme probírat do hloubky a budou zaměřené na trochu jiný způsob uchopení vaší značky.

Co když budu mít nějaké dotazy?

Můžete napsat svou otázku do mé emailové schránky info@rehana.cz a já vám na ni v průběhu následujících dní odpovím.

Já jsem Rehana

Podnikatelka s jedenáctiletou praxí s vedením textilní firmy.

Mentorka módních tvůrců, která už po cestě k úspěšné módní značce dovedla víc než 30 krásných projektů.

Sama jsem před lety vytvořila módní značku, jejíž produkty se dnes, po tisících, prodávají po celém světě.

Textilní výroba je má vášeň. Prošla jsem si všemi procesy od vytváření produktu přes plánování, vedení dílny, marketing a obchod, včetně expanze do 36 zemí světa.

Vím, jak moc by mi pomohlo, kdybych ve svých začátcích našla někoho, kdo by mě tím vším dokázal provést. Kolik času, peněz a zbytečných pádů by mi to ušetřilo.

Proto jsem teď tady. Předávám vám veškeré své know how. Přehledně, jasně, přesto tak, abyste s své podnikání nastavili v souladu se svými životními hodnotami.

Jsem průvodkyní, rádkyní a mentorkou, na cestě ke svobodnému a úspěšnému podnikání.

Pokud máte dotaz napište mi na info@rehana.cz