Online kurz za speciální cenu můžete mít ještě:

Zjistěte, jak ukázat svůj produkt lidem, kteří o něj mají skutečný zájem.

Vytvořte si svůj kmen. Skupinu těch, kteří od vás budou nakupovat a sdílet své nadšení s dalšími, podobně naladěnými lidmi.


Ahoj, jsem Rehana

V roce 2010 jsem začínala jako obyčejná holka s jedním střihem a na konci stála módní značka Angel Wings, která oblékala přes 60 tisíc žen ve 36 zemích světa.

 

Prošla jsem si vším,

čím si žena, máma a podnikatelka, v tomhle oboru, může projít.

 • Nevěřit si. Začít. Vyrábět. Plánovat. Vést lidi.
 • Nakonec si založit i svoji vlastní šicí dílnu. Komunikovat se zákazníky. Prodávat. Budovat komunitu.
 • Výzvy přijímat i pouštět. Radovat se i brečet.

V roce 2015 jsem se pak se svým projektem stala podnikatelkou roku.

Po prodeji své firmy jsem začala provázet další a další ženy, které chtěly projít stejnou cestou, jako já.

Naučila jsem je vše, co potřebovaly vědět. O výrobě, látkách, cenách a kalkulacích, až po uvedení jejich tolik milovaných a s láskou vyráběných kousků na trh.

Ale potřebovala jsem jít ještě dál.

 • Potřebovala jsem pro ně vytvořit místo, kam by se mohly vracet.
  Místo, kam by si mohly kdykoli přijít pro další kus inspirace, místo, kde by mohly najít vždycky další krok, jak posunout jejich značku zas o něco dál.
 • Místo, kde by se dozvěděly všechno, co vím
  a znám o marketingu a prodeji módní značky, které nelze předat během našich sezení, protože by to zabralo několik dní, týdnů a možná i měsíců.
 • Místo, kam bych mohla odkázat
  všechny svoje klientky a říci jim, tady máš pohromadě všechno, co o reklamě a marketingu módní značky vím a znám, takže tam jdi a vezmi si všechno, co zrovna potřebuješ.
 • Místo kam se budeš moci kdykoli vracet,
  protože to tam je a vždycky bude.
 • Místo, kde najdeš vždycky inspiraci
  pro každý další krok nebo kde zas získáš svoji motivaci zpět, když budeš mít chuť to, někdy, prostě už zabalit.
 • Místo, kde bude veškeré moje know how
  pěkně pohromadě, které budu moci dál a dál rozšiřovat.Aby se každý, kdo se bude chtít v této oblasti posunout, mohl prostě jen podívat a najít tu správnou odpověď.
 • Místo, kde se každý může zeptat
  na to, co mu není jasné. Aby mohl poslat dotaz přímo mně a já mu dala tu nejlepší odpověď z mojí praxe, kterou budu mít. Případně mu doporučila někoho ze svých kontaktů, který by mohl pomoci.

Už jen tahle poslední věc by pro mě měla, v mých začátcích a na mé cestě celkově, cenu zlata.

Teď  mám takové místo konečně k dispozici.

Najdete v něm:

Pokladnice tipů a strategií

Tohle je místo plné tipů, ze kterých budete čerpat roky, možná navždy.  Bez ohledu na to, v jaké fázi podnikání se právě nacházíte.

Nasypala jsem tam totiž veškeré své know how. Zkušenosti mé 12 leté praxe s vedením firmy. S produktem, pro nějž jsem celosvětově vytvářela trh a který dnes nosí více než 60 000 zákaznic ve 36 zemích světa.

Zůročila jsem zde své mentorské dovednosti a zkušenosti mých klientek, které mají nádherné, smyslupné a úspěšné módní projekty a značky.

Pravdivý příběh mé značky

Každý, kdo podniká, ví, že mezi teorií a praxí bývá velký rozdíl. Proto jsem se hned v úvodu rozhodla vyprávět pravdivý příběh mé značky Angel Wings.

Pohled do zákulisí, od nápadu, první objednávky až po globální značku. Už jen tohle, věřím, pro vás bude nálož inspirace. Protože není nic lepšího, než reálné příběhy z praxe.

Velký obraz vzniku a růstu jedné značky, včetně pádů a expanzí, jak je vidím dnes.

Jak to vypadá uvnitř kurzu?

V Marketingové pokladnici najdete 44 osvědčených tipů

Jsou rozdělené do tří okruhů, aby se vám v nich lépe orientovalo.

Nejen pro začínající podnikatelky, ale i pro ty z vás, kteří si chcete zdrevidovat, zda vaše podnikání stojí na skutečně pevném základě. Sem se můžete vracet vždy, když ztratíte směr, pustíte na chvilku kormidlo nebo vás převálcují strachy a obavy. Nebo když budete mít pocit, že něco nefunguje.

Tyhle tipy se zaměřují na komunikaci s klienty, vytvoření míst, jako jsou sociální sítě a pochopení, jak je můžete pro svůj business použít.

Jak vytvořit web, který vám bude skutečně prodávat a jak si budovat komunitu nadšených fanoušků, kteří vás budou milovat a kteří se k vám budou rádi vracet a nakupovat.

Pro chvíle, kdy chcete své produkty dostat mezi lidi. Ukázat se a říct : "Jsem tu a mám tu něco pro vás!"

Reklama totiž dokáže nádherně pracovat pro vás, když ji umíte správně používat.

Zjistíte, co to je ReMarketing a jak moc vám může posloužit, jak se zviditelnit i mimo online svět, co všechno potřebujete vědět, když jdete na veletrh nebo market a taky třeba, jak spolupracovat s influencery nebo jak navázat Affiliate spolupráci.

Tohle jsou návody pro případ, kdy budete cítit, že chcete podpořit prodeje, vymyslet pro své lidi nějakou akci, ať už pro zábavu nebo rozproudění cash flow.

Takhle uceleně, jeden vedle druhého, je nikde nenajdete. Já si na ně musela přicházet dvanáct let. Hodně se ptát a všechny je osobně vyzkoušet. To jsem prošla za vás. Vy už nemusíte hledat nic. Stačí si vybrat a prostě to udělat. 

Najdete tu návod, jak na poštovné zdarma, Night shopping, jak pracovat s předprodeji, jak navázat a udržet velkoobchodní spolpráce a mnoho dalšího.

Rehana

A víte co? Pokud vám nebude něco jasné nebo se budete chtít k tématu na něco zeptat, stačí napsat dotaz do okýnka, které najdete na konci každého tipu… A já vám mileráda odpovím.

Pod každým tipem najdete okýko, do kterého můžete kdykoli napsat dotaz:

Už jen předchozí dvě části jsou nabušené k prasknutí.

Ale mně to nestačilo. Přidám vám ještě tři skvělé bonusové online kurzy, které jsem zaintegrovala do členské sekce, takže je vždycky najdete na jednom místě.

PRVNÍ BONUS:

WEB pro módní značku

Online kurz
Všechno, co potřebujete znát, když si chcete vytvořit webové stránky, které budou úspěšně prodávat. Zlatým grálem tu jsou formuláře, které jsou povinnou součástí každého webu: Šablony pro GDPR,  Obchodní podmínky , Reklamační protokol
Hodnota tohoto bonusu je 1990 Kč + DPH

DRUHÝ BONUS:

INSTAGRAM pro módní značku

Online kurz
Zjistěte, co máte sdílet, abyste zaujali, když teprve budujete svou značku i ve chvíli, když už máte hotové produkty. Povím vám, jak získat sledující v 17ti vyzkoušených a funkčních tipech a  jak vytrvat a nezahltit se.
Hodnota tohoto bonusu je 1990 Kč + DPH

TŘETÍ BONUS:

PRODUKTOVÉ FOTOGRAFIE pro módní značku

Online kurz
Produktové fotky jsou moje velká láska. Vím totiž, jak moc důležité v dnešním světě jsou. Obzvlášť v módě.Ukážu vám tu, na jednom místě, jaké druhy produktovek vlastně existují, ať máte z čeho vybírat. Přidám ještě dva, ucelné návody pro domácí focení s profesionálním výsledkem.
Hodnota tohoto bonusu je 1990 Kč + DPH

Co o spolupráci se mnou říkají mé klientky?

Rehanu jsem potkala „náhodou“ pokud na náhody věříte. Nikdy mě nenapadlo si najít koučku. Podnikám 13 let, a jak už to bývá, přišlo vyhoření a nechuť jít dál. V tu chvíli jsem na IG našla Rehanu a její příběh mě zaujal. Tak jsem hned napsala email a už to jelo. Byla to jízda, podnikání mě začalo zase bavit a nyní otvírám nové eshopy, mám luxusní Snovou kolekci polštářů, která je nádherná a moje práce mě baví a hlavně baví mě se potkávat s úžasnými lidmi. Spolupráce s mentory je tou nejlepší investicí do mého podnikání a hlavně do mého života a rozvoje. Děkuji Rehaně, že se vydala touto nádhernou cestou a pomáhá nám objevovat úžasné možnosti v podnikání. Rehano děkuji.
Marcelahttps://www.polstarnakojeni.cz/
Rehanu jsem oslovila ve chvíli, kdy jsem chtěla rozjet svoji značku s udržitelnou módou a vůbec jsem netušila jak začít a kde sehnat všechny kontakty. Díky Rehaně jsem se vyvarovala spousty chyb, které bych udělala hned zpočátku. Získala jsem kontakty na velmi schopné a šikovné švadlenky i technoložku, bez kterých se neobejdu. Velmi mi pomohla se sociálními sítěmi, kterým jsem se dlouho vyhýbala a styděla se zveřejnit. Dala mi tipy konkrétně na moji značku, jak ji mohu prezentovat, posílala inspiraci, dávala zpětnou vazbu a poskytla vždy pomoc a oporu. Investice do konzultaci s Rehanou bylo to nejlepší, co jsem pro sebe a svoji značku udělala.
Petrahttps://lunashop.cz/
Spolupráca s Rehanou je profesionalita, láskavosť a ľudskosť v jednom. Jej profesionálne rady vám zjednodušia a uľahčia život. Tam, kde vy vidíte zásek, ona povie: ,,udelej to takhle" a bum, pecka, máte voľné ruky a idete ďalej. Môžte rozvíjať ďalšie veci - iné stránky podnikania 😉 Mať Rehanu v podnikaní po svojom boku, je proste výhra. Ďakujem Rehana
Slávkahttps://www.instagram.com/patchwork_kreativ/
Spolupráci s Rehanou mohu jednoznačně doporučit. 1. Nebude se vám snažit zavděčit a mazat vám med kolem pusy, hezky vám řekne věci tak, jak jsou. A to je jednak potřebné a jednak se to už tolik nevidí 🙂 2. Pomůže vám najít jiný směr, vydestiluje s vámi to hlavní, čemu v rámci projektu dávat pozornost. 3. Dodá vám odvahu to nezvdávat. Ze svých vlastních zkušeností ví, jak funguje textilní byznys, takže s vámi dokáže řešit různé oblasti celého řetězce zvané podnikání.
Veronikawww.bygreyson.shop
Když jsem hledala mentora, osobu, která by mě v podnikání vedla, která by se mnou řešila problémy a výzvy, které se cestou objeví, která má více zkušeností než já, která si stejnou cestou již prošla, byla Rehana jasnou volbou. Rehana mi svým postojem, vyjadřováním, svými názory a vystupováním byla hodně blízká. Je chápavá, umí se vcítit do vašich problémů, věcí, které řešíte a skvěle vás navede právě na cestičku, která je pro vás nejlepší. Mně taky hodně pomohla. Ukázala mi směr a cestu, kterou jsem já sama v té době vůbec neviděla. A za to jsem jí neskutečně vděčná. Ano, to je výhoda mentora a já si podnikání bez mentora teď již neumím představit. Navíc najít mentora, který má zkušenosti právě v té oblasti, ve které podnikáte, je opravdová výhra. To, že Rehana má mnoholeté zkušenosti s výrobou, plánováním, prodejem,... je úžasné. Umí vám tak dokonale poradit. Jsou to opravdu rady člověka, který ví, o čem mluví. Který si ty situace zažil. Který vás ví odkázat na další lidi. Najít takovéhoto mentora je poklad . A nim Rehana určitě je.
Ivanawww.estampada.cz

Všechno, o čem v programu mluvím a píšu, mám odžito, vyzkoušeno

Já jsem si nic z toho co tady najdete, nevymyslela. Všechny tipy, strategie a návody vycházejí z mé vlastní zkušenosti a praxe. Přidávám vám tedy, na spoustě míst, případové studie, printscreeny a materiály z mé tvorby a mých marketingových kampaní.

Dávám vám sem příklady z praxe

Tam, kde to situace vyžaduje, najdete jasnou ukázku toho, jak daný tip, kampaň či inspirace vypadá v praxi. Žádné teorie. Všechno uvidíte hezky v reálu.

V rámci kurzu vám dám ještě přístup na dva bonusové webináře.

Rozhovory s Martinem Kalinou, specialistou na reklamu, které vás nakopnou a nadchnou a jsem si jistá, že konečně pochopíte, co je SEO a PPC a zda je něco z toho pro vás či nikoli.

Martin Kalina je Marketingový specialista. Nastřelovač. Člověk, který dokáže váš business vidět z nadhledu a ukázat vám velký obraz, který vy, zevnitř, jen těžko sami uvidíte.

V prvním videu si povídáme o tom, jak si budovat svůj vlastní kmen. Že oba dva vnímáme komunikaci se svými lidmi jako klíčovou a jak pracovat s ReMarketingem - tedy cílením reklamy na ty, kteří už vás znají.

SEO a PPC reklama byly pro mě ještě poměrně nedávno, dvě sprostá slova. Něco, o čem ví jen specialisti a to, co patří do těžkého a tvrdého marketingu.

Martin mě vyvedl z omylu a ukázal mi krásu toho, jak to může vypadat, když chytře pomůžete svým zákazníkům, aby na vašem eshopu našli, to co hledají.

Takhle krásně, srozumitelně a jasně jsem o PPC a SEU ještě nikdy neslyšela nikoho mluvit. Tak si poslechněte tento rozhovor. Bude pro vás přelomový

Cena kurzu je

 39 990 Kč + 21% DPH

Celková částka je tedy 48 388 Kč

Do dnešní půlnoci však můžete vstoupit za skvělých 24 990 Kč +21% DPH

Za kompletního průvodce světem textilní výroby to je tedy jen 30 238 Kč včetně DPH

Platbu si můžete rozložit do 4 menších splátek

Cena kurzu obsahuje:

Přístup do Marketingové pokladnice

Tipy, strategie, práce s komunitou
Najdete v ní 44 konkrétních cest, jak dostat váš produkt co nejrychleji mezi lidi, vytvořit silnou módní značku a z vašich zákazníků komunitu nadšených fanoušků, kteří vás budou milovat a doporučovat ostatním.
V hodnotě 39 990 Kč

Tři specializované online kurzy

Web, Instagram a Produktové fotografie
Tři ucelené onloine kurzy na jednom místě, které vás provedou vším, co potřebujete znát, když si stavíte svůj první Web, tvoříte produktové fotografie a začínáte komunikovat v rámci sociálních sítí.
V hodnotě 5970 Kč

Bonusové rozhovory

Se specialistou na reklamu
Získáte přístup k webinářím, ve kterých, konečně, pochopíte, jak pracovat s vyhledávači, reklamou a jak skutečně a efektivně pracovat se svou komunitou. Zjistíte, co je to SEO, PPC, jak funguje Google nebo Seznam a co z toho je pro vás.
V hodnotě 990 Kč

Kdo vás kurzem provede:

Jsem Rehana

Podnikatelka s jedenáctiletou praxí s vedením textilní firmy.

Mentorka módních tvůrců, která už po cestě k úspěšné módní značce dovedla víc než 30 krásných projektů.

Sama jsem před lety vytvořila módní značku Angel Wings, jejíž produkty se dnes, po tisících, prodávají po celém světě.

Textilní výroba je má vášeň. Prošla jsem si všemi procesy od vytváření produktu přes plánování, vedení dílny, marketing a obchod, včetně expanze do 36 zemí světa.

Proto jsem teď tady. Předávám vám veškeré své know how. Přehledně, jasně, přesto tak, abyste s své podnikání nastavili v souladu se svými životními hodnotami.

Jsem průvodkyní, rádkyní a mentorkou, na cestě ke svobodnému a úspěšnému podnikání.

Časté dotazy

Kolikrát ročně mohu do kurzu vstoupit?

Vzhledem k tomu, že se nejedná o klasický kurz, můžete do něj vstoupit kdykoli během roku. Všechny moduly se vám otevřou najednou.

Musím jednotlivé tipy procházet postupně, nebo mohu přeskakovat?

Jak se vám zlíbí. Pokud jste na samém začátku, jděte klidně krok za krokem a budujte postupně. Pokud už nějakou zkušenost s podnikáním máte, vytahujte si přesně to, co vás přitáhne v daný okamžik. Pokud zaměříte pozornost na aplikování daného tipu, bude to vždycky fungovat.

Váhám s pořízením kurzu, protože už takhle nemám čas.

Tohle je velmi častá obava, zvlášť pokud jste maminka malých dětí. Tady ale nebude potřeba extra moc víc vašeho času. Dávám vám k dispozici přehledně a jednoduše jednotlivé střípky skládačky. Skládat je můžete přesně takovým tempem, jaké vám vaše situace dovoluje. Moje zkušenost ovšem říká, že když uděláte každý den alespoň jeden malý krok, ujdete, třeba za měsíc, pěkný kus cesty.

Ráda bych si kurz dopřála, ale je to pro mě velká investice naráz. Můžu si kurz pořídit i na splátky?

Ano. Jsem si vědoma toho, že kurz je velkou investicí, proto je možné zaplatit ho v měsíčních splátkách. Možnost splátek si zvolíte přímo v objednávkovém formuláři (ten najdete pod libovolným tlačítkem na této stránce).

Jsem teprve na začátku svého podnikání, je kurz určený pro mě?

Ano. Jednotlivé tipy jsem poskládala tak, aby v nich svou radu a pomocnou ruku našel kdokoli, třeba i úplný začátečník. Jen ve vašem případě doporučuji začít hezky od začátku. Od tipu č.1 a moc nepřeskakovat.

Mám už vybudovanou značku a potřebuju podpořit prodeje. Najdu tady rady pro mě?

Rozhodně ano. Najdete tu tipy, jaké druhy reklam můžete pro svou značku nastavit a velké množství tipů na různé akce, strategie a kampaně. Inspirace a návody, rady tipy triky, odkazy. Všechno na jednom místě.

Objednávka

Marketingové pokladnice tipů a strategií