Osobní konzultace

Když rozjíždíte nebo již vlastníte módní značku  a ráda byste  jí postavila na pevné základy v souladu  s vašimi hodnotami a vnitřní motivací.

S čím vám mohu pomoci?


  • Máte skvělý nápad, fyzický produkt,  kterému naprosto věříte a chcete jej nabídnout ostatním lidem ale nevíte jak na to?
  • Rádi byste začali vyrábět ve větším množství ale netušíte, jak zajistit, naplánovat a udržet výrobu?
  • Máte pocit, že máte rezervy v oblasti marketingu , vymýšlení prodejní strategie a komunikace se zákazníky?
  • Bojíte se, že s větším objemem práce ztratíte vášeň a spojení s prvotním nadšením?
  • Nevíte, jestli dokážete skloubit práci na projektu, mateřství a váš drahocenný čas na sebe sama?

Pojďme propojit váš nápad a mé zkušenosti a posunout se o velký kus dopředu.

Jak to celé probíhá?


Před každou konzultací se ještě spojíme, emailem nebo videohovorem a domluvíme si téma, které se mnou chcete řešit a případné termíny.

Konzultace probíhá online (Většinou používáme StreamYard)

Předpokládám, že se vám v podnikání otevírá celá řada otázek. Proto je dobré si předem ujasnit záměr. To proto, abychom čas, věnovaný konzultaci, využili jak nejlépe můžeme.

Vytvoříme si čas na prosiskutování daného problému a já vám ukážu jasné akční kroky, jaké můžete podniknout, abyste došli k vytouženému cíli. Samotná cesta je pak už ale na vás.

Po konzultaci ode mě vždy dostanete písemné shrnutí konzultace a případné odkazy či podrobnější popisky, pokud se tak dohodneme.  Pokud si to téma vyžaduje, zpracuji pro vás i případovou studii vycházející z vlastní zkušenosti.

Spolupráce s Rehanou je pro mě obrovský dar. S malou duší uvnitř jsem ji zkusila napsat o průvodcovství k vytvoření bezpodprsenkové módy a byla jsem nadšená, když to vyšlo. Každá minuta konzultace je opravdu neocenitelná. Rehana mi předává své know how, ke kterému, pokud máte nápad a nejste z oboru jako já, se jen opravdu těžko dostanete. Díky našim konzultacím jsem zvládla za měsíc to, co nešlo za uplynulé tři roky. Konzultace jsou pro vás ušité na míru, jsou nabité vědomostmi z praxe, efektivní, strukturované, milé, lidské a skvěle nabíjející. Po každé konzultaci jsem nadšená a přesně vím, kam mířím a co mám udělat dál pro můj posun. Dostanu skvěle zpracované podklady s konkrétními praktickými tipy a kontakty, ale taky i s domluvenými „domácími úkoly“. Velmi oceňuji, že se mnou Rehana intenzivně spolupracuje i mimo konzultace a vždy se na ni mohu obrátit o radu či pomoc. Pokud začínáte nebo chcete své podnikání posunout dále, Rehanu mohu jen a jen doporučit! Za každou minutu konzultací jsem jí z celého svého srdce vděčná. Tohle je neocenitelná investice do mého podnikání a především i do mého seberozvoje. Moc ti Rehano za vše děkuji a především díky tobě věřím, že se BeFairy stane skutečnou módní značkou s duší.
Silvie FialováBeFairy
Když jsem začala šít batohy, přála jsem si mít k sobě kouče, který by mě postrčil, uklidnil a poradil. Dlouhou dobu jsem myslela na jednu ženu. Hledala jsem na internetu zda nemá přednášku o podnikání a sbírala odvahu ji napsat, zda by mi nechtěla pomoct. Jenže já pokaždé tuhle myšlenku zahnala, protože ona je úspěšná a já ne. Nakonec Vesmír vyslyšel mé volání o pomoc a Rehana Ježková vypsala konzultace. Já jsem se samozřejmě o ně přihlásila, ale na druhou stranu jsem měla strach, že pro ni nebudu dobrý klient a nebo, že na konzultace od ní nebudu mít. Slovo dalo slovo a Hanka mě provází začátky podnikání. Jsem za ní neskutečně vděčná, protože mi předává veškeré své zkušenosti, kontakty se kterými byla ona spokojená, říká mi svůj názor, uklidňuje mě ve chvílích, kdy začínám panikařit, ale hlavně mi dává JISTOTU. Každá konzultace s ní mi dodá energii a chuť do práce. Pokud chcete začít podnikat nebo podnikáte a nedaří se vám, napište Rehaně a ona vám poradí. Není to žádná placená spolupráce. Jsou to mé zkušenosti s profesionálkou, kterou velmi ráda doporučím dál.
Martina HoppováMa-Ho-Art
Před 5 lety, když jsem začínala, jsem byla v oděvním průmyslu dost nezkušená a každá rada a tip se mi moc hodil. Rehana mi velmi pomohla nejen s radami ohledně materiálů a dodavatelů, ale pomohla mi najít i šikovné lidi a díky ní ty začátky nebyly TAK náročné 🙂
Leona PrůchováMinile

Business konzultace


Konzultace

90 - 120 min
Hodinová sazba 1500 Kč
Cena: 3 000,-

Balíček konzultací

3 x 90 - 120 min + 2x 60 min bonus
Hodinová sazba 1100 Kč
Cena: 7 500,-

Mentoring

10x 90 - 120 min + 2x 60 min bonus
Hodinová sazba 900,-
Cena: 19 500,-

Můžeme  také vytvořit individuální plán, přímo podle vašich potřeb.  Nebojte se zeptat...

Těším se na naší spolupráci.


Konzultace - osobní rozvoj


Velmi často se na mě obrací ženy, které se v různých okažicích svého života cítí zahlcené, unavené.

Nebaví je fungovat stále na mužské energii se zaměřením na výkon. Chybí jim jejich ztracený ženský element ale neví, jak jej získat zpět. 

Já sama jsem si takovými temnými údolími prošla. Mockrát jsem sama padla až na dno, abych se mohla odrazit a stát se tou ženou, jakou jsem dnes. Spoustu cest jsem prošlapala za vás.

Pokud cítíte, že mám být vaší průvodkyní, napište mi a můžeme ujít kus cesty společně.