Měsíční permanentka

Vnímáte, že  by se vám hodila mentorka na dlouhodobou, předem časově neurčenou spolupráci?  Potřebujete svá podnikatelská témata sdílet s někým  "kdo ví a kdo zažil" ?

Tak toto je přesně pro vás.

2x2 hodiny  konzultací za měsíc a moje plná podpora na telefonu či messengeru po clou dobu naší spolupráce.

Budeme probírat přesně ta témata, na která právě narážíte.

Pokud jste na samém začátku, vytvořím s vámi tématické okruhy, které budeme společně zpracovávat od A do Z přesně, podle vašich potřeb.

 • Pomohu vás nasměrovat na technoložky, které s vámi doladí prototypy na celou kolekci.
 • Najdeme ty nejlepší dodavatele látek a drobných doplňků přesně podle vašich představ.
 • Domluvíme společně dílnu nebo švadleny, které vaše produkty vyrobí.
 • Vytvoříte si komunitu na sociálních sítích a budete vědět, jak s nimi komunikovat.
 • Nastavíte si svůj eshop a všechny věci, které s ním souvisí.
 • Budete umět počítat, plánovat a domlouvat výrobu.
 • Naučíte se mít jednou pro vždy přehled ve vašich financích.
 • A v neposlední řadě vás čeká radost z prvních a nebo rostoucích objednávek a, možná, i z vyprodané kolekce tak, jako už mnoho mých klientek.

Témata mohou vypadat například takto:


Můžeme procházet všechny okruhy vašeho podnikání:

 • Výroba
 • Výrobní plán, cenotvorba
 • Finance
 • Prodej, Web a sociální sítě
 • Marketing
 • Focení
 • Zákaznická podpora
 • Mindset
 • Delegování a controlling
 • Osobní rozvoj
 • Zahraniční obchod

A mnoho dalšího, ušitého na míru přesně vaší značce


Jako bonus ode mě dostanete přístupy do členské sekce

Kde najdete veškeré kontakty a informace, které budete potřebovat. 

Tyto seznamy pravidelně doplňuji a aktualizuji:


Náhled do členské sekce vidíte zde:

Tento seznam je unikátní a vytvořený z mé zkušenosti, mých ověřených zdrojů.


I mezi konzultacemi se mnou můžete e-mailem, na messengeru či po telefonu řešit rychlá rozhodnutí.

Permanentku si zaplatít vždy na měsíc dopředu a pak ji můžete "dobíjet" tak dlouho, jak budete potřebovat a cítit že je pro Vás přínosné.


Jako dárek ode mě navíc dostanete:

 • Seznamovací konzultaci
  cca 30-60 min
 • Přístup do členské sekce na 1 rok
  Najdete zde všechny potřebné informace a kontakty
 • Podporu
  na telefonu či messengeru kdykoli budete potřebovat


Ma-Ho ART by nejspíš nikdy nevzniklo bez jedné ženy. Nevzniklo by bez podpory a pomoci koučky, mentorky Rehany Ježkové. Fashion mentoring od Rehany bych přirovnala k předporodním kurzu. Když jako prvorodička se připravujete na porod, hledáte někoho, kdo by vás na něj připravil, a tak si vyberete porodní asistentku nebo dulu. Někoho, kdo vás provede celým těhotenstvím a přípraví na porod. Někoho, kdo tu pro vás bude celé těhotenství i u porodu, komu budete věřit, někoho kdo vám, dodá odvahu když budete mít strach, že nedokážete porodit své dítě. Vlastní podnikání je takové naše miminko. Aby se mohlo narodit je toho spousta, co se musí udělat. Může vám to trvat několik měsíců nebo také rok. Mně to trvalo tři měsíce, protože jsem měla Rehanu. Rehana mě krůček po krůčku dovedla až k porodu. Byla a je tu kdykoliv pro mě, pro mé strachy, ale také zároveň když nevím kudy jít, pomůže mi se rozhodnout. Rehana vám dá i pohled na věc, který nejste schopni vidět, když jste v budování podnikání ponoření až po uši, ale hlavně je to žena, která má bohaté zkušenosti s podnikáním. Vybudovala úspěšnou firmu a všechny informace k vybudování úspěšného podnikání vám naservíruje až pod nos na zlatém podnose. Pokud si chcete konečně splnit sen, vybudovat si vlastní podnikání, dělat práci, která vás bude naplňovat, dodávat energii a chcete ušetřit čas hledáním potřebných informací, napiš Rehaně nebo si rovnou kup její konzultace.
Martina Hoppováwww.mahoart.cz
Na začátku mentoringu s Rehanou jsem měla produkt. Neměla jsem žadné dodavatele, web, ani sítě. Teď o 3 měsíce později se mi v šicí dílně šije moje první várka pánských mikino-bund, mám web, sítě a dokonce i nedočkavé zákazníky, kteří se nemohou dočkat, až spustím prodej. Naučila jsem se díky Rehaně nespočet nových věcí. Takové informace z praxe, které se mnou sdílela, jsem nikde nenašla. Obrovsky mi pomáhala tím, že mi celou dobu držela vizi a byla připravena mě podržet, podpořit, poradit, naučit. Vůbec nepochybovala. Je to něco nenahraditelného. Rozkouskovala se mnou slona a pak byla po mém boku, dokud jsem ho do sebe nenacpala. Opravdu když se otočím a vidím poslední měsíce, ještě pořád nemůžu vstřebat, že je to pravda. Pokud chcete změnu, ukažte, že to myslíte vážně a běžte do mentoringu s Rehanou. Ať je nás víc. Dejte do svého produktu to, co nikdo jiný nemá, a nabídněte ho těm, kteří po něm prahnou. Díky, Rehani, je to Tvá zásluha, že se zrodily MIDY bez kompromisů, přesně takové, jaké jsem si je vysnila.
Martina Matějkováwww.3-m.cz
Spolupráce s Rehanou je pro mě obrovský dar. S malou duší uvnitř jsem ji zkusila napsat o průvodcovství k vytvoření bezpodprsenkové módy a byla jsem nadšená, když to vyšlo. Každá minuta konzultace je opravdu neocenitelná. Rehana mi předává své know how, ke kterému, pokud máte nápad a nejste z oboru jako já, se jen opravdu těžko dostanete. Díky našim konzultacím jsem zvládla za měsíc to, co nešlo za uplynulé tři roky. Konzultace jsou pro vás ušité na míru, jsou nabité vědomostmi z praxe, efektivní, strukturované, milé, lidské a skvěle nabíjející. Po každé konzultaci jsem nadšená a přesně vím, kam mířím a co mám udělat dál pro můj posun. Dostanu skvěle zpracované podklady s konkrétními praktickými tipy a kontakty, ale taky i s domluvenými „domácími úkoly“. Velmi oceňuji, že se mnou Rehana intenzivně spolupracuje i mimo konzultace a vždy se na ni mohu obrátit o radu či pomoc. Pokud začínáte nebo chcete své podnikání posunout dále, Rehanu mohu jen a jen doporučit! Za každou minutu konzultací jsem jí z celého svého srdce vděčná. Tohle je neocenitelná investice do mého podnikání a především i do mého seberozvoje. Moc ti Rehano za vše děkuji a především díky tobě věřím, že se BeFairy stane skutečnou módní značkou s duší.
Silvie Fialováwww.BeFairy.cz
Důvěřovala jsem, že se o mě vesmír a mí strážní andělé na mé nové profesní cestě postarají – a to se také stalo! Poslali mi do života Rehanu, úžasnou, laskavou ženu, koučku, která přesně ví, co je potřeba udělat pro rozjed a správné fungování módní značky. Na každý můj dotaz dokázala odpovědět rychleji než Google, tak jsem jí tajně začala říkat Super Google. Důvod, proč vám to tu teď píšu, je ten, že už se na svět klube má podzimní kolekce a já jsem plná díků a vděčnosti, že jsem to zvládla, přestože si teď procházím těžším životním obdobím. Pod Rehančiným vlídným, ale zato velmi profesionálním vedením jsem se posouvala a stále posouvám kupředu a tím si plním svůj životní sen. Takže Ti tímto, milá Rehano, z celého srdce za všechno děkuji. A jestli teď tento příspěvek čte někdo, kdo touží po tom, vytvořit si svou vlastní módní značku, velmi vám doporučuji dopřát si její vedení. Díky ní se totiž stejně jako já velice posunete. Já osobně bych bez ní byla ztracená a má značka Evabell by spatřila světlo světa o mnoho později, nebo možná vůbec. Z celého srdce vám všem přeji, abyste měli tu odvahu a sílu plnit si své sny a nebáli se o pomoc buď požádat, nebo do pomoci investovat.
Eva Bartákováwww.evabell.cz
Před 5 lety, když jsem začínala, jsem byla v oděvním průmyslu dost nezkušená a každá rada a tip se mi moc hodil. Rehana mi velmi pomohla nejen s radami ohledně materiálů a dodavatelů, ale pomohla mi najít i šikovné lidi a díky ní ty začátky nebyly TAK náročné 🙂
Leona Průchováwww.minile.cz

 • Měsíční permanentka (2x 2 hodiny konzultací za měsíc)
 • Plná podpora na telefonu či messengeru po celou dobu spolupráce
 • Vstup do členské sekce s veškerými kontakty a odkazy
 • Písemné shrutí konzutace, úkoly na každý týden a videozáznam konzultace
 • Cena: 4990,- / měsíc