Speciální nabídka konzultací 1:1

Počet míst je velmi omezen, raději si svoje místo zarezerujte včas.

Jak to funguje

 • Vyplníte mi dotazník
  který vám přijde do emailu, abych věděla, o čem se budeme bavit a využily jsme společný čas na maximum.
 • Zarezervujete si termín
  A potkáme se přes Zoom. Budu se vám věnovat plně po celou dobu a odpovím vám na všechny otázky.
 • Pošlu vám odkazy
  Kontakty, dodavatele, prostě všechno, na co natrefíme při našem setkání.
 • Zůstaneme ve spojení
  Kdykoli v budoucnu budete mít dotaz, ptejte se. Pokud půjde o odpověď na pár minut, budu vám k dispozoci v podstatě kdykoli.

Své konzultace 1:1 běžně nenabízím.  Přesto jsem teď ve svém diáři vytvořila prostor pro pár z vás, které byste měly o konzultaci se mnou zájem.

Můžete si vybrat ze dvou variant

Tahle nabídla platí ale pouze tento měsíc a počet míst je omezený. Další přidávat nebudu. 

A nebojte, nemusíte si svou konzultaci vybrat hned teď. Pokud se vám víc hodí začít později, je úplně v pořádku si vybrat termín přesně v čase, který vám vyhovuje.  Jen rezervaci je potřeba si udělat hned, dokud tam mám volné místo.

Jednorázová konzultace - 90 min

původní cena 7423 Kč
Během hodiny a půl vám, velmi ráda, odpovím na veškeré otázky, které na mě máte. Pošlu Vám kontakty, odkazy, co budete potřebovat.
4590 Kč

Balíček konzultací 3+1 zdarma

původní cena 29 692 Kč 
Setkáme se celkem 4x. V čase podle vašich představ, ale já vás budu motivovat k tomu, abyste šla ihned do akce a jednotlivé kroky neoddalovala.
14 590 Kč

Reference

Více referencí najdete TADY

“Prožily jsme s Rehanou osobní konzultaci a ta byla do poslední vteřiny naplněná radami a tipy přímo pro nás. Rehana na se na naší situaci a značku skvěle připravila a do našeho hovoru dala 100% 🙏. Odnesly jsme si spoustu zamyšlení, ale zároveň pro nás bylo vše uchopitelné a použitelné hned do praxe. Jsme skutečně vděčné za tenhle krok a doporučujeme ho každému, kdo třeba ještě váhá... Všude je rad spousty, ale ta osobní rada přímo na vaší situaci je úplně něco jiného ❤️ Příjemným zjištěním na závěr bylo, že zůstáváme v kontaktu a máme v Rehaně oporu i dál 🙏"
Míša a Katkapomalucollection.cz
Rehanu jsem oslovila ve chvíli, kdy jsem chtěla rozjet svoji značku s udržitelnou módou a vůbec jsem netušila jak začít a kde sehnat všechny kontakty. Díky Rehaně jsem se vyvarovala spousty chyb, které bych udělala hned zpočátku. Získala jsem kontakty na velmi schopné a šikovné švadlenky i technoložku, bez kterých se neobejdu. Velmi mi pomohla se sociálními sítěmi, kterým jsem se dlouho vyhýbala a styděla se zveřejnit. Dala mi tipy konkrétně na moji značku, jak ji mohu prezentovat, posílala inspiraci, dávala zpětnou vazbu a poskytla vždy pomoc a oporu. Investice do konzultaci s Rehanou bylo to nejlepší, co jsem pro sebe a svoji značku udělala.
Petrawww.lunashop.cz
Spolupráci s Rehanou mohu jednoznačně doporučit. 1. Nebude se vám snažit zavděčit a mazat vám med kolem pusy, hezky vám řekne věci tak, jak jsou. A to je jednak potřebné a jednak se to už tolik nevidí 🙂 2. Pomůže vám najít jiný směr, vydestiluje s vámi to hlavní, čemu v rámci projektu dávat pozornost. 3. Dodá vám odvahu to nevzdávat. Ze svých vlastních zkušeností ví, jak funguje textilní byznys, takže s vámi dokáže řešit různé oblasti celého řetězce zvané podnikání.
Veronikawww.bygreyson.shop
Rehanu jsem potkala „náhodou“ pokud na náhody věříte. Nikdy mě nenapadlo si najít koučku. Podnikám 13 let, a jak už to bývá, přišlo vyhoření a nechuť jít dál. V tu chvíli jsem na IG našla Rehanu a její příběh mě zaujal. Tak jsem hned napsala email a už to jelo. Byla to jízda, podnikání mě začalo zase bavit a nyní otvírám nové eshopy, mám luxusní Snovou kolekci polštářů, která je nádherná a moje práce mě baví a hlavně baví mě se potkávat s úžasnými lidmi. Spolupráce s mentory je tou nejlepší investicí do mého podnikání a hlavně do mého života a rozvoje. Děkuji Rehaně, že se vydala touto nádhernou cestou a pomáhá nám objevovat úžasné možnosti v podnikání. Rehano děkuji.
Marcelawww.polstarnakojeni.cz