ONLINE KONGRES

Festival módy a oděvního designu

už skončil

Pokud se chcete na rozhovory z kongresu podívat, můžete si pořídit záznam:

Zvu vás na webinář 6 kroků k vaší značce

Pokud vás zaujaly příběhy jednotlivých tvůrců a rádi byste se dozvěděli víc o tom, jak můžete právě vy začít vytvářet svou vlastní módní značku, přidejte se na webinář, který pro vás chystám na středu,  27.září.

Budu jej vysílat na Facebookové stránce kongresu a do mailu vám pošlu i odkaz na vysílání na Youtube. Netřeba se registrovat, prostě jen přijďte.

Přidejte se do online kurzu

Dnes také, oficiálně, otevírám brány kurzu MOJE ZNAČKA OBLEČENÍ.
Pokud ve vás už dlouho zraje sen o vlastní značce oblečení, nebo se o tvorbu už nějakou dobu snažíte, ale nejde vám překonat určité limity a narážíte na uzavřené dveře textilního světa, pak je tento kurz přesně pro vás.

Provedu vás od začátku do konce každým krokem. Společně i individuálně. Ujasníte si, s čím začít, najdeme vhodné materiály, nasměruji vás na skvělé lidi, kteří vám vytvoří první prototypy i pak následnou výrobu. Získáte mou absolutní podporu a skupinu stejně smýšlejících žen, která je k nezaplacení.

A pozor. Právě teď navíc dostanete jako 🎁 druhý online kurz Marketingová pokladnice, v hodnotě 19 950,-  kde vás naučím, jak vaše produkty úspěšně dostat mezi lidi.

A ještě jedna důležitá zpráva: Možnost vstoupit do kurzu v se slevou 35% s Marketingovou pokladnicí v hodnotě 19 950,- zdarma a, naposledy, bez DPH máte už jen do čtvrtka 28. září.

Začínáme pak společně v pondělí 2 října prvním živým vysíláním na téma „Specifikace produktu“

Máte ke kongresu nebo k čemukoli jinému nějaký dotaz?

Napište mi na info@rehana.cz, ráda vám odpovím.