Fashion business mentoring a Osobní konzultace

Pojďme propojit váš nápad a mé zkušenosti a posunout se o velký kus dopředu.

Tady najdete možnosti naší spolupráce:

OSOBNÍ KONZULTACE - Jednorázová

Cena: 9990 Kč  včetně DPH

Jednorázovou konzultaci si objednávají nejčastěji ženy, které mají  jasný nápad. Představu, jak by měl jejich produkt vypadat a ,ve většině případů, přemýšejí o jeho realizaci už nějaký čas. Klidně i pár let.

Nachází se v bodě, kdy padlo rozhodnutí, vykročit vpřed a začít realizovat, ale neví jak na to. S čím začít a jaké kroky mají následovat. Chtějí vědět, jaké možnosti mají při vytváření prototypů, objednávání  výběru materiálů a následné výroby obecně. Nebo prostě potřebují svůj produkt posunout na další úroveň. Dostat se blíže ke svým zákazníkům. Úspěšne prodávat své produkty.

Jednorázová konzultace se může zakoupit opakovaně, nebo jí můžeme, po vzájemné dohodě, odečíst z ceny nějakého vybraného balíčku, nebo jakéhokoli mého Online kurzu

MENTORING - Moje osobní vedení v začátcích vašeho podnikání

Máte nápad, jasnou představu jak by měl váš výrobek vypadat a nevíte, jak jej začít vyrábět a uvést na trh? Nebo už jste začala ale jste ve slepé uličce?

Pokud jste na samém začátku vašeho podnikání a potřebujete, krok za krokem, provést cestou od nápadu až po vaši první kolekci, pak jsem pro vás připravila jedinečný a ucelený ONLINE KURZ

Zjistila jsem totiž, že je to nejlepší způsob, jak vám dát za přijatelnou cenu veškerou moji podporu.  Mé know how a moji osobní pozornost přesně ve chvílích, kdy mě budete potřebovat. 

Najdete v něm vše, co potřebujete znát, abyste mohla začít vyrábět. A když budete cítit, můžete se mě kdykoli na cokoli zeptat. V rámci kontaktního formuláře, který vede přímo do mého emailu, na pravidelných skupinových online setkáních a nebo v uzavřené FB skupině. 

Tříměsíční  BUSINESS PARTNERSTVÍ

Velmi jedinečný a intenzivní program Business Partnerství.

Pro ženy, které se nebojí udělat něco jinak. Pustit otěže a přestat, jednou pro vždy, hrát ve hře o jednom herci.

Pro ty z vás, které mají už rozběhnutý business a jasnou představu o tomco chcete s jaké jsou vaše produkty
 
Víte, že pro to, abyste se posunula vpřed chcete osobní vedení a mentora, který vstoupí do vašeho podnikání jako plnohodnotný partner.
 
Došla jste do bodu, kdy už nechcete být na vše sama a jste ochotna pustit otěže a spolupracovat.
 
Víte, že když si necháte poradit a pomoci, ušetříte si spoustu peněz i času za pokusy/omyly.

Referece

Více referencí si přečtete TADY

Na začátku mentoringu s Rehanou jsem měla produkt. Neměla jsem žadné dodavatele, web, ani sítě. Teď o 3 měsíce později se mi v šicí dílně šije moje první várka pánských mikino-bund, mám web, sítě a dokonce i nedočkavé zákazníky, kteří se nemohou dočkat, až spustím prodej. Naučila jsem se díky Rehaně nespočet nových věcí. Takové informace z praxe, které se mnou sdílela, jsem nikde nenašla. Obrovsky mi pomáhala tím, že mi celou dobu držela vizi a byla připravena mě podržet, podpořit, poradit, naučit. Vůbec nepochybovala. Je to něco nenahraditelného. Rozkouskovala se mnou slona a pak byla po mém boku, dokud jsem ho do sebe nenacpala. Opravdu když se otočím a vidím poslední měsíce, ještě pořád nemůžu vstřebat, že je to pravda. Pokud chcete změnu, ukažte, že to myslíte vážně a běžte do mentoringu s Rehanou. Ať je nás víc. Dejte do svého produktu to, co nikdo jiný nemá, a nabídněte ho těm, kteří po něm prahnou. Díky, Rehani, je to Tvá zásluha, že se zrodily MIDY bez kompromisů, přesně takové, jaké jsem si je vysnila.
Martina Matějkováwww.3-M.cz
Spolupráce s Rehanou je pro mě obrovský dar. S malou duší uvnitř jsem ji zkusila napsat o průvodcovství k vytvoření bezpodprsenkové módy a byla jsem nadšená, když to vyšlo. Každá minuta konzultace je opravdu neocenitelná. Rehana mi předává své know how, ke kterému, pokud máte nápad a nejste z oboru jako já, se jen opravdu těžko dostanete. Díky našim konzultacím jsem zvládla za měsíc to, co nešlo za uplynulé tři roky. Konzultace jsou pro vás ušité na míru, jsou nabité vědomostmi z praxe, efektivní, strukturované, milé, lidské a skvěle nabíjející. Po každé konzultaci jsem nadšená a přesně vím, kam mířím a co mám udělat dál pro můj posun. Dostanu skvěle zpracované podklady s konkrétními praktickými tipy a kontakty, ale taky i s domluvenými „domácími úkoly“. Velmi oceňuji, že se mnou Rehana intenzivně spolupracuje i mimo konzultace a vždy se na ni mohu obrátit o radu či pomoc. Pokud začínáte nebo chcete své podnikání posunout dále, Rehanu mohu jen a jen doporučit! Za každou minutu konzultací jsem jí z celého svého srdce vděčná. Tohle je neocenitelná investice do mého podnikání a především i do mého seberozvoje. Moc ti Rehano za vše děkuji a především díky tobě věřím, že se BeFairy stane skutečnou módní značkou s duší.
Silvie Fialováwww.BeFairy.cz
Důvěřovala jsem, že se o mě vesmír a mí strážní andělé na mé nové profesní cestě postarají – a to se také stalo! Poslali mi do života Rehanu, úžasnou, laskavou ženu, koučku, která přesně ví, co je potřeba udělat pro rozjed a správné fungování módní značky. Na každý můj dotaz dokázala odpovědět rychleji než Google, tak jsem jí tajně začala říkat Super Google. Důvod, proč vám to tu teď píšu, je ten, že už se na svět klube má podzimní kolekce a já jsem plná díků a vděčnosti, že jsem to zvládla, přestože si teď procházím těžším životním obdobím. Pod Rehančiným vlídným, ale zato velmi profesionálním vedením jsem se posouvala a stále posouvám kupředu a tím si plním svůj životní sen. Takže Ti tímto, milá Rehano, z celého srdce za všechno děkuji. A jestli teď tento příspěvek čte někdo, kdo touží po tom, vytvořit si svou vlastní módní značku, velmi vám doporučuji dopřát si její vedení. Díky ní se totiž stejně jako já velice posunete. Já osobně bych bez ní byla ztracená a má značka Evabell by spatřila světlo světa o mnoho později, nebo možná vůbec. Z celého srdce vám všem přeji, abyste měli tu odvahu a sílu plnit si své sny a nebáli se o pomoc buď požádat, nebo do pomoci investovat.
Eva Bartákováwww.evabell.cz
Ma-Ho ART by nejspíš nikdy nevzniklo bez jedné ženy. Nevzniklo by bez podpory a pomoci koučky, mentorky Rehany Ježkové. Fashion mentoring od Rehany bych přirovnala k předporodním kurzu. Když jako prvorodička se připravujete na porod, hledáte někoho, kdo by vás na něj připravil, a tak si vyberete porodní asistentku nebo dulu. Někoho, kdo vás provede celým těhotenstvím a přípraví na porod. Někoho, kdo tu pro vás bude celé těhotenství i u porodu, komu budete věřit, někoho kdo vám, dodá odvahu když budete mít strach, že nedokážete porodit své dítě. Vlastní podnikání je takové naše miminko. Aby se mohlo narodit je toho spousta, co se musí udělat. Může vám to trvat několik měsíců nebo také rok. Mně to trvalo tři měsíce, protože jsem měla Rehanu. Rehana mě krůček po krůčku dovedla až k porodu. Byla a je tu kdykoliv pro mě, pro mé strachy, ale také zároveň když nevím kudy jít, pomůže mi se rozhodnout. Rehana vám dá i pohled na věc, který nejste schopni vidět, když jste v budování podnikání ponoření až po uši, ale hlavně je to žena, která má bohaté zkušenosti s podnikáním. Vybudovala úspěšnou firmu a všechny informace k vybudování úspěšného podnikání vám naservíruje až pod nos na zlatém podnose. Pokud si chcete konečně splnit sen, vybudovat si vlastní podnikání, dělat práci, která vás bude naplňovat, dodávat energii a chcete ušetřit čas hledáním potřebných informací, napiš Rehaně nebo si rovnou kup její konzultace.
Martina HoppováMa-Ho-Art
Před 5 lety, když jsem začínala, jsem byla v oděvním průmyslu dost nezkušená a každá rada a tip se mi moc hodil. Rehana mi velmi pomohla nejen s radami ohledně materiálů a dodavatelů, ale pomohla mi najít i šikovné lidi a díky ní ty začátky nebyly TAK náročné 🙂
Leona PrůchováMinile

Můžeme  také vytvořit individuální plán, přímo podle vašich potřeb.  Nebojte se zeptat...

Těším se na naší spolupráci.