Jak vytvořit úspěšnou módní značku

Kompletní manuál, krok za krokem, jak vytvořit úspěšnou módní značku.

S možností se kdykoli zeptat!

Tohle není kurz

 • Je to pokladnice plná šperků, které si vzemete ve chvíli, kdy budete chtít zazářit.
 • Bonboniéra, ze které ochutnáte vždycky přesně to, na co máte chuť.
 • Místo plné tipů, ze kterých budete čerpat roky, možná navždy.  Bez ohledu na to, v jaké fázi podnikání se právě nacházíte.

Nasypala jsem tem totiž veškeré své know how. Zkušenosti mé 12 leté praxe s vedením firmy. S produktem, pro nějž jsem celosvětově vytvářela trh a který dnes nosí více než 60 000 zákaznic ve 36 zemích světa.

Zůročila jsem zde své mentorské dovednosti a zkušenosti mých klientek, které mají nádherné, smyslupné a úspěšné módní projekty a značky.

Stačí otevřít, sáhnout a poslechnout… A pak aplikovat na váš business a vaši značku.

Reference

Spolupráci s Rehanou mohu jednoznačně doporučit. 1. Nebude se vám snažit zavděčit a mazat vám med kolem pusy, hezky vám řekne věci tak, jak jsou. A to je jednak potřebné a jednak se to už tolik nevidí 🙂 2. Pomůže vám najít jiný směr, vydestiluje s vámi to hlavní, čemu v rámci projektu dávat pozornost. 3. Dodá vám odvahu to nezvdávat. Ze svých vlastních zkušeností ví, jak funguje textilní byznys, takže s vámi dokáže řešit různé oblasti celého řetězce zvané podnikání.
Veronikawww.bygreyson.shop
Když jsem hledala mentora, osobu, která by mě v podnikání vedla, která by se mnou řešila problémy a výzvy, které se cestou objeví, která má více zkušeností než já, která si stejnou cestou již prošla, byla Rehana jasnou volbou. Rehana mi svým postojem, vyjadřováním, svými názory a vystupováním byla hodně blízká. Je chápavá, umí se vcítit do vašich problémů, věcí, které řešíte a skvěle vás navede právě na cestičku, která je pro vás nejlepší. Mně taky hodně pomohla. Ukázala mi směr a cestu, kterou jsem já sama v té době vůbec neviděla. A za to jsem jí neskutečně vděčná. Ano, to je výhoda mentora a já si podnikání bez mentora teď již neumím představit. Navíc najít mentora, který má zkušenosti právě v té oblasti, ve které podnikáte, je opravdová výhra. To, že Rehana má mnoholeté zkušenosti s výrobou, plánováním, prodejem,... je úžasné. Umí vám tak dokonale poradit. Jsou to opravdu rady člověka, který ví, o čem mluví. Který si ty situace zažil. Který vás ví odkázat na další lidi. Najít takovéhoto mentora je poklad ☺️ a nim Rehana určitě je ☀️
Ivanawww.estampada.cz

Všechny tipy, které tu najdete, vás dovedou blíže k vašim spokojeným zákazníkům. Blíže k úspěšných prodejům.   Můžete si je vytahovat postupně krok po kroku nebo namátkově každý zvlášť. Vždycky to zafunguje.

Mám to totiž všechno odžito.

Na jednom místě

V přehledném online prostoru, máte k dispozici nekonečné množství inspirace.

Odvyprávím vám svůj příběh a zkušenost, kterou jsem postupně získávala v oblasti marketingu, strategií a kampaní se svou značkou oblečení pro nošení dětí Angel Wings.

Hlavní obsah je seřazen do tří celků, aby se vám v něm snadněji orientovalo:

Najdete tu 44 konkrétních cest, jak dostat váš produkt co nejrychleji mezi lidi, vytvořit silnou módní značku a z vašich zákazníků komunitu nadšených fanoušků, kteří vás budou milovat a doporučovat ostatním.

1. Do začátků,

ale nejen pro začínající podnikatelky. Sem se můžete vracet vždy, když ztratíte směr, pustíte na chvilku kormidlo nebo vás převálcují strachy a obavy. Nebo když budete mít pocit, že něco nefunguje.

Je to místo, odkud jste všichni vyšli a jsou tu tipy, které je dobré si stále připomínat a nebo je doplnit, pokud jste je na své cestě přeskočili.

První část obsahuje :

2. Reklama a propagace

Pro chvíle, kdy chcete své produkty dostat mezi lidi. Ukázat se a říct : "Jsem tu a mám tu něco pro vás!"

S touto částí úzce souvisí i dva skvělé bonusové moduly, které jsem natočila s Martinem Kalinou, profíkem na reklamu. Povídali jsme si o tom, jak neMarketingově komunikovat se svým kmenem, jak pracovat s ReMaketingem a co je to SEO, PPC  a pro koho jsou vhodné.

Už jen tyto dva bonusy mají cenu zlata a jinde je neuslyšíte. Máme štěstí, že je v naší pokladnici máme.

Reklamě se pověnujeme v následujících tipech:

3. Kampaně a strategie

Když budete cítit, že chcete podpořit prodeje, vymyslet pro své lidi nějakou akci, ať už pro zábavu nebo rozprouděni cash flow, tady máte možnosti.

Takhle uceleně jeden vedle druhého je nikde nenajdete. Já si na ně musela přicházet dvanáct let. Hodně se ptát a všechny je osobně vyzkoušet. To jsem prošla za vás. Vy už nemusíte hledat nic. Stačí si vybrat a prostě to udělat. Výsledek se pak dostaví.

Na jednom místě zjistíte, jak zapojit do vašeho prodeje následující strategie a kampaně:

Nalákala jsem vás?

Podívejte se, jak to vypadá uvnitř:

Rehana

A víte co? Pokud vám nebude něco jasné nebo se budete chtít k tématu na něco zeptat, stačí napsat dotaz do okýnka, které najdete na konci každého tipu… A já vám mileráda odpovím.

A aby toho nebylo úplně málo. Přidala jsem vám ještě tři velké a ucelené speciální moduly.

První modul je o tom, co všechno potřebujete vědět, když vytváříte web pro módní značku.

Zlatým grálem tu jsou

 • Šablony pro GDPR,
 • Obchodní podmínky
 • Reklamační protokol

Které jsou povinnou součástí každého webu.

Nechala jsem je vypracovat právničkou právě pro účely eshopu s módou. Takže si je stačí stáhnout, doplnit do nich vaše údaje a vložit na web... A úřední šiml bude spokojene řehtat.

Druhý modul se zabývá produktovými fotografiemi ze všech možných úhlů a věřte mi, ty jsou ve světě módy to nejpodstatnější.

Přidala jsem vám tam navíc

 • Ucelený návod krok po kroku, jak si v domácím prostředí nafotit super fotky na figuríně
 • Komletní manuál,  jak na Flat Lay fotograie ( aranžované fotografie focené shora )

Nevíte o co jde? Nebojte, všechno vám tam povím ,budete nadšení!

Do třetice všeho dobrého. Instagram pro módní značku. Nejsem žádný instaramový guru, nebudu vás učit jak natáčet reels a jak dělat stories, od toho jsou tu jiní.

Odpovím vám tam však na otázky:

 • Co máte sdílet, abyste zaujali, když začínáte i když už máte produkty
 • Jak získat sledující v 17ti vyzkoušených a funkčních tipech 
 • Jak vytrvat a nezahltit se  - což je jedna z nejčastěji kladených otázek od mých klientek.  5 kroků, které, když dodržíte, bude váš instagram prostě skvělý, stále plný inspirace a skvělého obsahu

Prostě abyste se skamarádili a využili jeho potenciál naplno.

Zmíněná bonusová videa vás nakopnou a nadchnou a jsem si jistá, že konečně pochopíte, co je SEO a PPC

a zda je něco z toho pro vás či nikoli.

Martin Kalina

Je specialista na reklamu, s velkou láskou pro PPC reklamy. V prvním bonusu jsme se zaměřili na práci s klienty a s vaším kmenem. Zjistíte tam, co je to ReMarketing a jak jej používat

Já bych tenhle rozhovor dokázala posouchat hodiny.

Je v něm tolik moudra, zkušeností a laskoavosti, že ho prostě chcete slyšet.

PPC reklama a SEO

V druhém bonusu skutečně, možná poprvé v životě pochopíte, jak pracovat s vyhledávači, když máte svou vlastní módní značku. 

Zjistíte, co je to SEO, PPC, zda je to pro vás a nebo ne a hlavně, že se toho skutečně nemusíte bát.

Martin dokáže všechno tak krásně vysvětlit, že to pochopí úplně každý. Když jsem to pochopila já, vy můžete také.

 

Tak co? Líbí se vám to?

Tak vás, pravděpodobně zajímá, jaká je cena této Pokladnice

Za přístup k obrovskému množství tipů, návodů a inspirace zaplatíte:

 39 000,-

Zaplatíte jednorázově a bude tu pro vás odteď a napořád, se všemi budoucími aktualizacemi a naplno.

A nebo si můžete celou částku rozložit do menších splátek a platit tak, po dobu 10 měsíců  

3 900,- měsíčně

Do 31.7. 2022 můžete získat pokladnici za původní cenu 39 000,-  Od srpna 2022 se stávám plátcem DPH, takže bude cena o 21% vyšší. Včasným rozhodnutím tedy ušetříte 8190,- 

Provedu vás

Jsem podnikatelka s jedenáctiletou praxí s vedením textilní výrobní firmy.

Pomáhám ženám postavit jejich módní či textilní projekt na pevné základy, v souladu s jejich životními hodnotami.

Jsem průvodkyní, rádkyní a mentorkou, na cestě ke svobodnému a úspěšnému podnikání.

Časté dotazy

Kolikrát ročně mohu do kurzu vstoupit?

Vzhledem k tomu, že se nejedná o klasický kurz, můžete do něj vstoupit kdykoli během roku. Všechny moduly se vám otevřou najednou.

Musím jednotlivé tipy procházet postupně, nebo mohu přeskakovat?

Jak se vám zlíbí. Pokud jste na samém začátku, jděte klidně krok za krokem a budujte postupně. Pokud už nějakou zkušenost s podnikáním máte, vytahujte si přesně to, co vás přitáhne v daný okamžik. Pokud zaměříte pozornost na aplikování daného tipu, bude to vždycky fungovat.

Váhám s pořízením kurzu, protože už takhle nemám čas.

Tohle je velmi častá obava, zvlášť pokud jste maminka malých dětí. Tady ale nebude potřeba extra moc víc vašeho času. Dávám vám k dispozici přehledně a jednoduše jednotlivé střípky skládačky. Skládat je můžete přesně takovým tempem, jaké vám vaše situace dovoluje. Moje zkušenost ovšem říká, že když uděláte každý den alespoň jeden malý krok, ujdete, třeba za měsíc, pěkný kus cesty.

Ráda bych si kurz dopřála, ale je to pro mě velká investice naráz. Můžu si kurz pořídit i na splátky?

Ano. Jsem si vědoma toho, že kurz je velkou investicí, proto je možné zaplatit ho v měsíčních splátkách. Možnost splátek si zvolíte přímo v objednávkovém formuláři (ten najdete pod libovolným tlačítkem na této stránce).

Jsem teprve na začátku svého podnikání, je kurz určený pro mě?

Ano. Jednotlivé tipy jsem poskládala tak, aby v nich svou radu a pomocnou ruku našel kdokoli, třeba i úplný začátečník. Jen ve vašem případě doporučuji začít hezky od začátku. Od tipu č.1 a moc nepřeskakovat.

Mám už vybudovanou značku a potřebuju podpořit prodeje. Najdu tady rady pro mě?

Rozhodně ano. Najdete tu tipy, jaké druhy reklam můžete pro svou značku nastavit a velké množství tipů na různé akce, strategie a kampaně. Inspirace a návody, rady tipy triky, odkazy. Všechno na jednom místě.

Reference

Rehanu jsem potkala „náhodou“ pokud na náhody věříte J Nikdy mě nenapadlo si najít koučku. Podnikám 13 let, a jak už to bývá, přišlo vyhoření a nechuť jít dál. V tu chvíli jsem na IG našla Rehanu a její příběh mě zaujal. Tak jsem hned napsala email a už to jelo. Byla to jízda, podnikání mě začalo zase bavit a nyní otvírám nové eshopy, mám luxusní Snovou kolekci polštářů, která je nádherná a moje práce mě baví a hlavně baví mě se potkávat s úžasnými lidmi. Kouče už mám tři a je to nejlepší investice do mého podnikání a hlavně do mého života a rozvoje. Děkuji Rehaně, že se vydala touto nádhernou cestou a pomáhá nám objevovat úžasné možnosti v podnikání. Rehano děkuji.
Marcelahttps://www.polstarnakojeni.cz/
Rehanu jsem oslovila ve chvíli, kdy jsem chtěla rozjet svoji značku s udržitelnou módou a vůbec jsem netušila jak začít a kde sehnat všechny kontakty. Díky Rehaně jsem se vyvarovala spousty chyb, které bych udělala hned zpočátku. Získala jsem kontakty na velmi schopné a šikovné švadlenky i technoložku, bez kterých se neobejdu. Velmi mi pomohla se sociálními sítěmi, kterým jsem se dlouho vyhýbala a styděla se zveřejnit. Dala mi tipy konkrétně na moji značku, jak ji mohu prezentovat, posílala inspiraci, dávala zpětnou vazbu a poskytla vždy pomoc a oporu. Investice do konzultaci s Rehanou bylo to nejlepší, co jsem pro sebe a svoji značku udělala.
Petrahttps://lunashop.cz/
Spolupráca s Rehanou je profesionalita, láskavosť a ľudskosť v jednom. Jej profesionálne rady vám zjednodušia a uľahčia život. Tam, kde vy vidíte zásek, ona povie: ,,udelej to takhle" a bum, pecka, máte voľné ruky a idete ďalej. Môžte rozvíjať ďalšie veci - iné stránky podnikania 😉 Mať Rehanu v podnikaní po svojom boku, je proste výhra. Ďakujem Rehana
Slávkahttps://www.instagram.com/patchwork_kreativ/

Objednávka

Do 31.7. 2022 můžete získat pokladnici za původní cenu  39 000,-  Od srpna se přičte 21% DPH. Ušetříte tedy 8190,-