Výroba pro úspěšnou módní značku

Skupinový online mentoring - Plánuji na Září 2022

Tvorba módní ( a nebo jakékoli jiné ) značky je velmi komplexní záležitost. 

Ve chvíli, kdy jste se rozhodla, začít si plnit svůj sen a vytvořit kolekci oblečení, které ponese kus vaší duše, váš příběh a vaše poselství, roztočil se kolotoč.

Asi už jste přišla na to, že to nebude tak snadné, jak se vám na začátku zdálo.

A nebo hned víte, že se v tom světě textilu neorientujete a ocenila byste pomoc. Proto pro vás tvořím ucelený online prostor, ve kterém vám předám vše, co jsem se o textilní výrobě za svou praxi naučila.

Provedu vás, osobně 

 krok po kroku, všemi úskalími textilní výroby

  • Ujasníte si, jaký produkt chcete vyrábět. Jak má vypadat vaše první kolekce a vydefinujeme si ( a spočítáme ), s kterými produkty začít.
  • Nakreslíte si plán s jednotlivými kroky. Jak vytvořit první prototypy. Kdo vám je ušije a jak získáte střihy, které budou použitelné pro další články výrobního procesu.
  • Vyberete si vhodné látky i doplňky a galanterii. Naučíte se komunikovat s dodavateli a najít si ty nejlepší, které budu vyhovovat všem vašim požadavkům.
  • Budete rozumět výrobě a budete si ji umět domluvit a zprocesovat a v budoucnu kdykoli zopakovat.
  • Naučíte se své produkty skutečně prodávat, sledovat skladové zásoby a celý proces opakovat či navyšovat, dle poptávky.
  • V neposlední řadě vás naučím si to všehno správně spočítat.

Je to kompex nabušený k prasknutí. Jedinečný svého druhu.

Upřímně. Textilní výroba a lidi v ní, tvoří komunitu, která má kolem sebe bublinu a ta je schovává, celkem úspěšně, před okolním světem. 

Dostat se dovnitř není úplně snadné a pro "lidi z venku", kteří teprve zjišťují, co to všechno obnáší, je to takřka nemožné.

Budu pro vás tedy takovou vstupní branou.

Provedu vás každým úskalím textilní výroby. Stanete se jením z nás. 

Všechny kurzy jsou vytvořené na základě 11ti let zkušeností s vytvořením a vedením módní značky, která prodává své oblečení do 36 zemí světa a a generuje ročně obraty v řádech desítek milionů.

Můžete se těšit například na tyto moduly:

Chcete vědět, až bude možné o kurzu vstoupit?

Zanechte mi zde svůj email a já vám dám vědět, jako prvním


Co říkají lidé o spolupráci se mnou:

Rehanu jsem oslovila ve chvíli, kdy jsem chtěla rozjet svoji značku s udržitelnou módou a vůbec jsem netušila jak začít a kde sehnat všechny kontakty. Díky Rehaně jsem se vyvarovala spousty chyb, které bych udělala hned zpočátku. Získala jsem kontakty na velmi schopné a šikovné švadlenky i technoložku, bez kterých se neobejdu. Velmi mi pomohla se sociálními sítěmi, kterým jsem se dlouho vyhýbala a styděla se zveřejnit. Dala mi tipy konkrétně na moji značku, jak ji mohu prezentovat, posílala inspiraci, dávala zpětnou vazbu a poskytla vždy pomoc a oporu. Investice do konzultaci s Rehanou bylo to nejlepší, co jsem pro sebe a svoji značku udělala.
PetraLuna shop
Rehanu jsem potkala „náhodou“ pokud na náhody věříte. Nikdy mě nenapadlo si najít koučku. Podnikám 13 let, a jak už to bývá, přišlo vyhoření a nechuť jít dál. V tu chvíli jsem na IG našla Rehanu a její příběh mě zaujal. Tak jsem hned napsala email a už to jelo. Byla to jízda, podnikání mě začalo zase bavit a nyní otvírám nové eshopy, mám luxusní Snovou kolekci polštářů, která je nádherná a moje práce mě baví a hlavně baví mě se potkávat s úžasnými lidmi. Spolupráce s mentory je tou nejlepší investicí do mého podnikání a hlavně do mého života a rozvoje. Děkuji Rehaně, že se vydala touto nádhernou cestou a pomáhá nám objevovat úžasné možnosti v podnikání. Rehano děkuji.
Marcelapolstarenakojenii.cz
Spolupráci s Rehanou mohu jednoznačně doporučit. 1. Nebude se vám snažit zavděčit a mazat vám med kolem pusy, hezky vám řekne věci tak, jak jsou. A to je jednak potřebné a jednak se to už tolik nevidí 🙂 2. Pomůže vám najít jiný směr, vydestiluje s vámi to hlavní, čemu v rámci projektu dávat pozornost. 3. Dodá vám odvahu to nezvdávat. Ze svých vlastních zkušeností ví, jak funguje textilní byznys, takže s vámi dokáže řešit různé oblasti celého řetězce zvané podnikání.
VeronikaBy Greyson