Co stojí za úspěchem módní značky

Online kurz ZDARMA

Tři pilíře, které vám postaví pevné základy vašeho úspěšného podnikání.

Když se jim skutečně pověnujete, vytvoříte nádherný a smysluplný základ. A když se vám pak, třeba, někdy stane, že se vám to celé rozkývá, budete se mít vždycky možnost vrátit do jistoty a stability, odkud všechno vzešlo.

Zjistěte, zda máte správně nastavené základní pilíře vašeho podnikání

Na začátku jakékoli spolupráce, posílám klientkám dotazník, na jehož základě si ujasníme, kde se právě ve svém podikání nachází, kam směřuje a jak tam můžeme dojít. Tenhle dotazník jsem rozšířila, propracovala a dávám jej zde ke stažení. Pro každého z vás, kdo chce postavit své podnikání na pevné základy.

Tohle se netýká jen módní značky

Troufla bych se skoro zeptat: Co stojí za úspěchem jakékoli značky?

Mně byla tahle otázka kladena mnohokrát. Obzvláště v době, kdy moje vlastní značka Angel Wings slavila největší úspěch a psalo se o nás snad ve všech možných novinách. 

V tu dobu jsme vyrostli z jednoho milionu ročně na deset, sotva během pár měsíců a expandovali jsme do 36 zemí světa.

Co že za tím bylo? To jsem tenkrát ani nedokázala vidět.

Dneska už se na to však umím podívat z úplně jiného úhlu pohledu.

Proto jsem otázky, které svým klientkám na začátku naší společné cesty pokládám, zpracovala do

Tří přehledných workshopů

Mindset

Tady zjišťujeme, kde si v tom celém stojíte vy

Výroba

Abyste věděli, jak svůj produkt vlastně vytvoříte

Prodej

Bez kterého by to celé prostě nešlo

Zjistíte, zda ten nápad, který máte, je skutečně to, co vás dovede k podnikání, které vás bude naplňovat a živit ještě mnoho dalších let. Nastavíte si hodnoty, které budou s vámi v souladu a to, co skrze ně projde, bude životaschopné a úspěšné.

Zaregistrujte se do kurzu

Vytvořte si přístupové údaje a můžete hned začít

Co říkají lidé o spolupráci se mnou:

Rehanu jsem oslovila ve chvíli, kdy jsem chtěla rozjet svoji značku s udržitelnou módou a vůbec jsem netušila jak začít a kde sehnat všechny kontakty. Díky Rehaně jsem se vyvarovala spousty chyb, které bych udělala hned zpočátku. Získala jsem kontakty na velmi schopné a šikovné švadlenky i technoložku, bez kterých se neobejdu. Velmi mi pomohla se sociálními sítěmi, kterým jsem se dlouho vyhýbala a styděla se zveřejnit. Dala mi tipy konkrétně na moji značku, jak ji mohu prezentovat, posílala inspiraci, dávala zpětnou vazbu a poskytla vždy pomoc a oporu. Investice do konzultaci s Rehanou bylo to nejlepší, co jsem pro sebe a svoji značku udělala.
PetraLuna shop
Rehanu jsem potkala „náhodou“ pokud na náhody věříte. Nikdy mě nenapadlo si najít koučku. Podnikám 13 let, a jak už to bývá, přišlo vyhoření a nechuť jít dál. V tu chvíli jsem na IG našla Rehanu a její příběh mě zaujal. Tak jsem hned napsala email a už to jelo. Byla to jízda, podnikání mě začalo zase bavit a nyní otvírám nové eshopy, mám luxusní Snovou kolekci polštářů, která je nádherná a moje práce mě baví a hlavně baví mě se potkávat s úžasnými lidmi. Spolupráce s mentory je tou nejlepší investicí do mého podnikání a hlavně do mého života a rozvoje. Děkuji Rehaně, že se vydala touto nádhernou cestou a pomáhá nám objevovat úžasné možnosti v podnikání. Rehano děkuji.
Marcelapolstarenakojenii.cz
Spolupráci s Rehanou mohu jednoznačně doporučit. 1. Nebude se vám snažit zavděčit a mazat vám med kolem pusy, hezky vám řekne věci tak, jak jsou. A to je jednak potřebné a jednak se to už tolik nevidí 🙂 2. Pomůže vám najít jiný směr, vydestiluje s vámi to hlavní, čemu v rámci projektu dávat pozornost. 3. Dodá vám odvahu to nezvdávat. Ze svých vlastních zkušeností ví, jak funguje textilní byznys, takže s vámi dokáže řešit různé oblasti celého řetězce zvané podnikání.
VeronikaBy Greyson