4 kroky,

které potřebujete znát, když chcete začít vyrábět vlastní značku oblečení

Toužíte po své vlastní značce oblečení (nebo jiného textilu),

ale vůbec nevíte, odkud začít a jak pokračovat?

Věřte, že to nejste sami.  Většina klientek, které ke mně přicházejí na osobní konzultace, přichází z úplně jiných oborů. Je tedy samozřejmé, že toho o světě textilu mnoho neví.

Víte, on je to takový svět sám pro sebe a z venku se do něj dostává jen těžko. 

Já vám v těch začátcích ráda pomůžu

Vytvořila jsem pro vás bránu, do světa textilní výroby. Můžete jen projít a začít tvořit své vysněné produkty.

eBook, ve kterém vás provedu 4mi kroky, které je potřeba udělat, když chcete začít vyrábět svou vlastní značku oblečení.

Zjistíte tam:

  • Co si potřebujete ujasnit ještě před tím, než začnete vyrábět
  • Jak přemýšlet, když vybíráte produkty do první kolekce
  • Jak si vybrat správné materiály pro výrobu, kde objednávat a co je důležité znát při komunikaci s dodavateli
  • Jak správně naplánovat a spočítat první kolekci
  • Jak správně komunikovat s šicí dílnou či švadlenou a na co si dát pozor
  • Kdo vám vytvoří první prototypy
  • A mnoho dalšího

Cena tohoto eBooku je 

990Kč

 Právě teď si jej však můžete koupit za zaváděcí cenu

 549 Kč

Po jeho zaplacení vám přijde odkaz do vaší emailové schránky


Co říkají lidé o spolupráci se mnou:

Rehanu jsem oslovila ve chvíli, kdy jsem chtěla rozjet svoji značku s udržitelnou módou a vůbec jsem netušila jak začít a kde sehnat všechny kontakty. Díky Rehaně jsem se vyvarovala spousty chyb, které bych udělala hned zpočátku. Získala jsem kontakty na velmi schopné a šikovné švadlenky i technoložku, bez kterých se neobejdu. Velmi mi pomohla se sociálními sítěmi, kterým jsem se dlouho vyhýbala a styděla se zveřejnit. Dala mi tipy konkrétně na moji značku, jak ji mohu prezentovat, posílala inspiraci, dávala zpětnou vazbu a poskytla vždy pomoc a oporu. Investice do konzultaci s Rehanou bylo to nejlepší, co jsem pro sebe a svoji značku udělala.
PetraLuna shop
Rehanu jsem potkala „náhodou“ pokud na náhody věříte. Nikdy mě nenapadlo si najít koučku. Podnikám 13 let, a jak už to bývá, přišlo vyhoření a nechuť jít dál. V tu chvíli jsem na IG našla Rehanu a její příběh mě zaujal. Tak jsem hned napsala email a už to jelo. Byla to jízda, podnikání mě začalo zase bavit a nyní otvírám nové eshopy, mám luxusní Snovou kolekci polštářů, která je nádherná a moje práce mě baví a hlavně baví mě se potkávat s úžasnými lidmi. Spolupráce s mentory je tou nejlepší investicí do mého podnikání a hlavně do mého života a rozvoje. Děkuji Rehaně, že se vydala touto nádhernou cestou a pomáhá nám objevovat úžasné možnosti v podnikání. Rehano děkuji.
Marcelapolstarenakojenii.cz
Spolupráci s Rehanou mohu jednoznačně doporučit. 1. Nebude se vám snažit zavděčit a mazat vám med kolem pusy, hezky vám řekne věci tak, jak jsou. A to je jednak potřebné a jednak se to už tolik nevidí 🙂 2. Pomůže vám najít jiný směr, vydestiluje s vámi to hlavní, čemu v rámci projektu dávat pozornost. 3. Dodá vám odvahu to nezvdávat. Ze svých vlastních zkušeností ví, jak funguje textilní byznys, takže s vámi dokáže řešit různé oblasti celého řetězce zvané podnikání.
VeronikaBy Greyson