90 min konzultace

Zvýhodněná cena 7423 Kč 4590,-

Jak to funguje

 • Vyplníte mi dotazník
  který vám přijde do emailu, abych věděla, o čem se budeme bavit a využily jsme společný čas na maximum.
 • Zarezervujete si termín
  A potkáme se přes Zoom. Budu se vám věnovat plně po celou dobu a odpovím vám na všechny otázky.
 • Pošlu vám odkazy
  Kontakty, dodavatele, prostě všechno, na co natrefíme při našem setkání.
 • Zůstaneme ve spojení
  Kdykoli v budoucnu budete mít dotaz, ptejte se. Pokud půjde o odpověď na pár minut, budu vám k dispozoci v podstatě kdykoli.

Obrací se na mě ženy v různých fázích svého podnikání. Někdy se jim podaří to celé rozběhnout. Vymyslet produkt, nechat si vytvořit střihy, poptat švadlenu. Někdy si i vytvoří eshop a sociální sítě a pak… se to zasekne.

Často ten důvod bývá, že nemohou sehnat ten správný materiál. Nebo mají špatně spočítanou cenotvorbu, nefunguje jim spolupráce s dílnou nebo mnoho z těchto věcí dělají ještě samy a už teď ví, že to dlouhodobě není udržitelné.

Velmi často se také stává, že to všechno kolem jakž takž běží, ale prodeje váznou. Prostě nechodí objednávky.

Občas se ke mně však dostanou i ty z vás, které mají, zatím, jen nápad a neví jak ho uchopit.

Miluju ty jiskry v očích, když se na konci naší konzultace loučíme. To, jak během krátké doby přijdeme na řešení jejich situace. Že ví, jak pokračovat dál a že nemusí jít cestou pokus-omyl.

Já jim k tomu ještě velmi ráda posílám veškeré odkazy, kontakty, dodavatele. Prostě co je třeba.

Co tedy můžeme probírat?

 • Vytvořím vám vstupní bránu do světa textilu, módy, dodavatelů a oděvní výroby.
 • Pomohu vám najít jasné akční kroky, které povedou k řešení vašeho problému a ušetřím vám desítky i stovky marného googlení a hledání.
 • Předám vám kontakty, dodavatele, odběratele. Propojím vás s odborníky.
 • Odpovím vám na všechny otázky, na které potřebujete odpověď. Stačí se ptát.

Před samotnou konzultací si dopředu  domluvíme téma.

Pošlu vám můj, předem vypracovaný dotazník, který mi před konzultací pošlete vyplněný zpět. To, abych se zorientovala ve vaše tématu a vašich představách a mohla se naladit na váš projekt.

Mým cílem je, abychom čas využili co nejefektivněji.

Konzultace probíhá online ( pošlu vám odkaz na Zoom ).  Pokud se setkáme online, celou konzultaci vám nahraju a pošlu její záznam, abyste se k ní mohla kdykoli vracet.

Veškeré odkazy, propojení, informace  vše důležité, na co narazíme, vám násedně ještě pošlu písemnou formou na váš email.

Termín si zarezervujete po zaplacení objednávky, případně se dohodneme podle společných možností.

Pokud budete cítit, že po naší konzultaci potřebujete ještě nějaké téma doťuknout, nebojte se ozvat. Konzultací naše společná cesta nekončí. Po krátké párminutové dotazy,  jsem tu pro vás i nadále. 

Konzultaci si můžete objednat zde:

Po zaplacení objednávky vám do e-mailu možnost zarezervovat si termín našeho setkání. Pokud se vám nehodí prosinec, koukněte do ledna. Máte tam pár termínů. Pokud by se vám žádný nehodil, napište mi na info@rehana.cz a nějak to společně vymyslíme.

Reference

Více referencí najdete TADY

Rehanu jsem oslovila ve chvíli, kdy jsem chtěla rozjet svoji značku s udržitelnou módou a vůbec jsem netušila jak začít a kde sehnat všechny kontakty. Díky Rehaně jsem se vyvarovala spousty chyb, které bych udělala hned zpočátku. Získala jsem kontakty na velmi schopné a šikovné švadlenky i technoložku, bez kterých se neobejdu. Velmi mi pomohla se sociálními sítěmi, kterým jsem se dlouho vyhýbala a styděla se zveřejnit. Dala mi tipy konkrétně na moji značku, jak ji mohu prezentovat, posílala inspiraci, dávala zpětnou vazbu a poskytla vždy pomoc a oporu. Investice do konzultaci s Rehanou bylo to nejlepší, co jsem pro sebe a svoji značku udělala.
Petrawww.lunashop.cz
Spolupráci s Rehanou mohu jednoznačně doporučit. 1. Nebude se vám snažit zavděčit a mazat vám med kolem pusy, hezky vám řekne věci tak, jak jsou. A to je jednak potřebné a jednak se to už tolik nevidí 🙂 2. Pomůže vám najít jiný směr, vydestiluje s vámi to hlavní, čemu v rámci projektu dávat pozornost. 3. Dodá vám odvahu to nevzdávat. Ze svých vlastních zkušeností ví, jak funguje textilní byznys, takže s vámi dokáže řešit různé oblasti celého řetězce zvané podnikání.
Veronikawww.bygreyson.shop
Rehanu jsem potkala „náhodou“ pokud na náhody věříte. Nikdy mě nenapadlo si najít koučku. Podnikám 13 let, a jak už to bývá, přišlo vyhoření a nechuť jít dál. V tu chvíli jsem na IG našla Rehanu a její příběh mě zaujal. Tak jsem hned napsala email a už to jelo. Byla to jízda, podnikání mě začalo zase bavit a nyní otvírám nové eshopy, mám luxusní Snovou kolekci polštářů, která je nádherná a moje práce mě baví a hlavně baví mě se potkávat s úžasnými lidmi. Spolupráce s mentory je tou nejlepší investicí do mého podnikání a hlavně do mého života a rozvoje. Děkuji Rehaně, že se vydala touto nádhernou cestou a pomáhá nám objevovat úžasné možnosti v podnikání. Rehano děkuji.
Marcelawww.polstarnakojeni.cz