4 kroky,

k vlastní značce oblečení

Vytvořila jsem pro vás bránu, do světa textilní výroby. Můžete jen projít a začít tvořit své vysněné produkty.

Toužíte po své vlastní značce oblečení (nebo jiného textilu),

ale vůbec nevíte, odkud začít a jak pokračovat?

Věřte, že to nejste sami.  Většina klientek, které ke mně přicházejí na osobní konzultace, přichází z úplně jiných oborů. Je tedy samozřejmé, že toho o světě textilu mnoho neví.

Víte, on je to takový svět sám pro sebe a z venku se do něj dostává jen těžko. 

Já vám v těch začátcích ráda pomůžu

Vytvořila jsem pro vás bránu, do světa textilní výroby. Můžete jen projít a začít tvořit své vysněné produkty.

eBook, ve kterém vás provedu 4mi kroky, které je potřeba udělat, když chcete začít vyrábět svou vlastní značku oblečení.

Zjistíte tam:

  • Co si potřebujete ujasnit ještě před tím, než začnete vyrábět
  • Jak přemýšlet, když vybíráte produkty do první kolekce
  • Jak si vybrat správné materiály pro výrobu, kde objednávat a co je důležité znát při komunikaci s dodavateli
  • Jak správně naplánovat a spočítat první kolekci
  • Jak správně komunikovat s šicí dílnou či švadlenou a na co si dát pozor
  • Kdo vám vytvoří první prototypy
  • A mnoho dalšího

Cena tohoto eBooku je 

990Kč

 Právě teď si jej však můžete koupit za zaváděcí cenu

 499 Kč + 10% DPH

Celkově tedy zaplatíte 549 Kč

Po jeho zaplacení vám přijde odkaz do vaší emailové schránky


Co říkají lidé o spolupráci se mnou:

Rehanu jsem oslovila ve chvíli, kdy jsem chtěla rozjet svoji značku s udržitelnou módou a vůbec jsem netušila jak začít a kde sehnat všechny kontakty. Díky Rehaně jsem se vyvarovala spousty chyb, které bych udělala hned zpočátku. Získala jsem kontakty na velmi schopné a šikovné švadlenky i technoložku, bez kterých se neobejdu. Velmi mi pomohla se sociálními sítěmi, kterým jsem se dlouho vyhýbala a styděla se zveřejnit. Dala mi tipy konkrétně na moji značku, jak ji mohu prezentovat, posílala inspiraci, dávala zpětnou vazbu a poskytla vždy pomoc a oporu. Investice do konzultaci s Rehanou bylo to nejlepší, co jsem pro sebe a svoji značku udělala.
PetraLuna shop
Rehanu jsem potkala „náhodou“ pokud na náhody věříte. Nikdy mě nenapadlo si najít koučku. Podnikám 13 let, a jak už to bývá, přišlo vyhoření a nechuť jít dál. V tu chvíli jsem na IG našla Rehanu a její příběh mě zaujal. Tak jsem hned napsala email a už to jelo. Byla to jízda, podnikání mě začalo zase bavit a nyní otvírám nové eshopy, mám luxusní Snovou kolekci polštářů, která je nádherná a moje práce mě baví a hlavně baví mě se potkávat s úžasnými lidmi. Spolupráce s mentory je tou nejlepší investicí do mého podnikání a hlavně do mého života a rozvoje. Děkuji Rehaně, že se vydala touto nádhernou cestou a pomáhá nám objevovat úžasné možnosti v podnikání. Rehano děkuji.
Marcelapolstarenakojenii.cz
Spolupráci s Rehanou mohu jednoznačně doporučit. 1. Nebude se vám snažit zavděčit a mazat vám med kolem pusy, hezky vám řekne věci tak, jak jsou. A to je jednak potřebné a jednak se to už tolik nevidí 🙂 2. Pomůže vám najít jiný směr, vydestiluje s vámi to hlavní, čemu v rámci projektu dávat pozornost. 3. Dodá vám odvahu to nezvdávat. Ze svých vlastních zkušeností ví, jak funguje textilní byznys, takže s vámi dokáže řešit různé oblasti celého řetězce zvané podnikání.
VeronikaBy Greyson